Penzion Vorař

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion restaurace „Vorař" Vám  poskytuje ubytování ve dvou penzionech nacházejícich se kousek od centra (cca 2 min chůze) o celkové kapacitě 17 lůžek s možností výhledu na řeku Vltava. Penzion s kapacitou 10 osob (dva příjemně zařízené 5-lůžkové pokoje) se nacházi na pravém břehu řeky, přímo vedle kotviště. Penzion s kapacitou 7 osob (3 a 4-lůžkové pokoje) nejdete v ulici Přední Podskalí, 5min. chůze od restaurace „Vorař“. Cena lůžka bez snídaně je 380,- KČ. Po dohodě možnost snídaně v ceně 100,- KČ.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI