Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Vorař

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion restaurace „Vorař" Vám  poskytuje ubytování ve dvou penzionech nacházejícich se kousek od centra (cca 2 min chůze) o celkové kapacitě 17 lůžek s možností výhledu na řeku Vltava. Penzion s kapacitou 10 osob (dva příjemně zařízené 5-lůžkové pokoje) se nacházi na pravém břehu řeky, přímo vedle kotviště. Penzion s kapacitou 7 osob (3 a 4-lůžkové pokoje) nejdete v ulici Přední Podskalí, 5min. chůze od restaurace „Vorař“. Cena lůžka bez snídaně je 380,- KČ. Po dohodě možnost snídaně v ceně 100,- KČ.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI