Penzion Vrbno

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme kvalitní ubytování ve třech pokojích a jednom apartmánu - celkem 17 lůžek. Všechny pokoje (pokoj č. 1, pokoj č. 3, pokoj č. 4 ) mají vlastní předsíň, jsou vybaveny prostornou koupelnou s masážním sprchovým koutem a WC, rozkládacími dvouválendami (až 4 lůžka), BVT, SAT a lednicí. Lze se připojit k bezdrátové internetové síti. Apartmán je navíc vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnou lednicí, sklokeramickou deskou na vaření, nádobím a varnou konvicí. Zde je možné ubytovat až šest osob. K dispozici jsou také dvě venkovní terasy se zahraním nábytkem a slunečníky, velká zahrada s altánem (pečící kámen, ohniště a udírna).  V prostoru zahrady je možné si zahrát fotbálek, nebo na noc postavit dětem stan (dobrodružství).

Další nabídky:

Při špatném počasí je možné využít sál hospody s krbem a barem (až 50 míst) jako klubovnu (karty, společenské hry, atd.), kde Vás rádi obsloužíme. Sál lze též využít pro školení, svatby, oslavy atd.. V sále je k dispozici rozsáhlá knihovna, velkoplošná televize, CD, DVD, SAT, aparatura pro živou i reprodukovanou hudbu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI