Penzion Za Bezdrevem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí svým hostům již čtrnáct let celoročně klidné a příjemné ubytování v krásném městečku Zliv, které je blízko mnoha památek v jižních Čechách. K návštěvě Vás srdečně zvou manželé Rozvoralovi, sami příznivci sportu a cykloturistiky. Penzion má 7 apartmánů pro 2-4 osoby s možností přistýlky, vybavených WC, sprchou a zařízenou kuchyňkou s lednicí. V oploceném objektu může parkovat 10 vozidel a z toho 3 vozidla v garáži. V opravené venkovní místnosti si můžete zahrát stolní tenis a uschovat jízdní kola. Penzion je obklopen velkou zahradou, kde lze posedět pod kaštany nebo si grilovat u venkovního krbu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlet

V okolí penzionu se nalézá druhý největší rybník v Jižních Čechách Bezdrev a dalších deset rybníků, v kterých se dá koupat či rybařit. V okolních lesích máte možnost sbírat houby a lesní plody. Pokud máte rádi jízdu na kole, tak se můžete vydat do všech směrů po okolí a nebo zvolit cyklostezku do Českých Budějovic či nově otevřenou cyklostezku z Hluboké nad Vltavou do Purkarce.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0