Penzion Zámecká apartmá

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Zámecká apartmá Český Krumlov se nachází  přímo v historickém centru města Český Krumlov při hlavním vstupu do areálu Státního hradu a zámku Český Krumlov u Červené brány. Penzion Zámecká apartmá nabízí ubytování ve třech domech, a sice v Domě U Tří Havranů (Latrán 46), v Domě U Kominíka (Latrán 47) a v Domě U Trumpetisty (Latrán 45). Penzion  Zámecká apartmá Český Krumlov je rovněž typ ubytování, jako stvořený pro uskutečnění svatebních pobytů s nabídkou svatebního apartmá. Nebo přijeďte do Českého Krumlova jen tak strávit romantický víkend, který ubytování přímo v centru - v srdci Českého Krumlova v našem penzionu Váš zážitek jen umocní.

 

Služby v penzionu

Parkování

Součástí našich služeb je nabídka parkování v garáži na 1. zámeckém nádvoří ( v ceně 150,- Kč / den ) a na hlídaném parkovišti v 5 minut vzdáleném areálu pivovaru Eggenberg ( 150,- Kč / den ). Garáže je nutno objednávat předem.

Snídaně

Rádi Vás uvítáme na snídani, kterou denně podáváme v naší internetové kavárně, jež je součástí recepce. Snídaně je servírovaná formou švédkých stolů s kávou nebo čajem a sladkou tečkou.  Podává se v době 8:00 - 10:00 hodin.

Wi-fi

Všechny naše pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením zdarma.

Služby recepce

Na recepci je možné si zapůjčit žehličku a fén, je-li apartmá bez kuchyňky máme k dispozici též varnou konvici. V prostoru recepce je také možnost uložení zavazadel.

Další služby

Na recepci využijte služeb našeho Zámeckého informačního centra jehož součástí je Internetová kavárna. Připojení pro hosty Zámeckých apartmá je zdarma.
Dále zde najdete směnárnu, kde nabízíme pro naše klienty výměnu peněz bez poplatků.
Každý náš host obdrží mapku města Český Krumlov a informační prospekty.

Děti

Pobyty pro děti do 5 let jsou u nás zdarma!
Na základě objednávky přichystáme pro Vaše dítě postýlku

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0