Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Zámku Lnáře

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celková zámecká ubytovací kapacita je 55 lůžek (včetně přistýlek) formou: zámeckého penzionu, situovaného ve 2. poschodí ( dvou až třílůžkové pokoje, rodinné pokoje a rodinná apartmá ), historických zámeckých pokojů - apartmá, situovaných v 1. poschodí ( svatební, lovecké a královské ), která nabízejí nevšední a romantický zážitek ze zámeckých interierů. Ubytování je vhodné především při akcích konaných na zámku a okolí, jako jsou svatby, semináře, firemní akce, zájezdy apod., ale i pro běžné rodinné a rekreační pobyty spojené např. s cyklistikou, pěší turistikou, sportovním rybolovem, účastí na podzimních výlovech. rybníků, myslivostí apod. Ubytování je včetně snídaně. Ubytovaní hosté mohou využívat zámecký park včetně přírodního ohniště, grilu, tenisového kurtu, volejbalového hřiště a dětského koutku. V letních měsících i venkovní 25 metrový bazén. Možnost připojení k internetu. K celodennímu stravování je možné využít restauraci přímo na zámeckém nádvoří. Pro parkování aut je k disposici prostorné parkoviště v areálu zámku; pro autobusy podél zámecké zahradní zdi. Ubytování na zámku je možné od 1.4. do 30.10. na objednávku minimálně 1 den předem nebo dle domluvy. ízkosti řeky Nežárky.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI