Penzion Zámku Lnáře

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celková zámecká ubytovací kapacita je 55 lůžek (včetně přistýlek) formou: zámeckého penzionu, situovaného ve 2. poschodí ( dvou až třílůžkové pokoje, rodinné pokoje a rodinná apartmá ), historických zámeckých pokojů - apartmá, situovaných v 1. poschodí ( svatební, lovecké a královské ), která nabízejí nevšední a romantický zážitek ze zámeckých interierů. Ubytování je vhodné především při akcích konaných na zámku a okolí, jako jsou svatby, semináře, firemní akce, zájezdy apod., ale i pro běžné rodinné a rekreační pobyty spojené např. s cyklistikou, pěší turistikou, sportovním rybolovem, účastí na podzimních výlovech. rybníků, myslivostí apod. Ubytování je včetně snídaně. Ubytovaní hosté mohou využívat zámecký park včetně přírodního ohniště, grilu, tenisového kurtu, volejbalového hřiště a dětského koutku. V letních měsících i venkovní 25 metrový bazén. Možnost připojení k internetu. K celodennímu stravování je možné využít restauraci přímo na zámeckém nádvoří. Pro parkování aut je k disposici prostorné parkoviště v areálu zámku; pro autobusy podél zámecké zahradní zdi. Ubytování na zámku je možné od 1.4. do 30.10. na objednávku minimálně 1 den předem nebo dle domluvy. ízkosti řeky Nežárky.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI