Penzion Zíkovi

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension je umístěn v podkrovní části rodinného domu a poskytované ubytování je určeno jak jednotlivcům, tak rodinám a menším skupinkám. Nejlépe vybavenou částí penzionu je apartmá s obývacím pokojem s krbovými kamny, ložnicí, kuchyňkou a vlastním sociálním zázemím. Kapacita apartmá je 6 osob.

Dále jsou v penzionu dva velké pokoje ("Červánek" a "Letňák"), pro každý z těchto pokojů je k dispozici vlastní částečně vybavená kuchyně s ledničkou. Pokoj "Červánek" má i vlastní kompletní sociální zázemí, pokoj "Letňák" má vlastní sprchu, WC je na chodbě. V obou těchto pokojích je kapacita pro 4 osoby s možností přistýlky (1 místo).  Jako poslední  je možné využít jeden menší skromněji zařízený dvoulůžkový pokoj.  Celková kapacita penzionu je 16 lůžek bez přistýlek.

Pokud si rádi posedíte u sálajícího tepla a praskajícího dřeva na čerstvém vzduchu, jistě rádi využijete venkovní posezení pod pergolou s krbem a možností grilování. K dispozici je hostům také venkovní bazén, ve kterém se mohou zchladit v horkých letních dnech.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI