Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penziónek na Mlýně Krkavci

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penziónek se nachází na samotě u lesa a vody. Zaručujeme skvělý relax  i aktivní odpočinek na kolech nebo Vám můžeme zapůjčit kánoe a dle dohody odvézt proti proudy řeky Nežárky. V okolí se nachází několik  krásných cyklostezek, které zvládnou i  malí začínající sportovci.

 

Vybavení apartmánů

Standardním vybavení pokoje je kvalitní postel pro Váš ničím nerušený spánek a úložný a odkládací prostor. K dispozici Vám je sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka.

V kuchyni se nachází el. dvouvařič s remoskou, při nepřízni počasí můžete vařit jako naše babičky, tedy na kamnech, které mají i troubu na pečení. Také se tu nachází mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice i mrazák o velikosti 50l. Kuchyň je plně vybavena nádobím,

V ložnici se nachází dvě postele a palanda. Také je tu skříň na oděvy a komoda.  V ceně je zahrnuto povlečení, utěrka na nádobí.

Koupelny jsou vybaveny standardně sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem.

Apartmán v přízemí je řešen bezbariérově.  Takže ani méně pohyblivý klienti nemusejí mít obavy. Sprchový kout je v jedné rovině s podlahou viz foto č.6. Šíře vnitřních ´dveří je 90cm. V kuchyni se nachází kombinovaný sporák na propan-butan, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Kuchyň je také vybavena nádobím.

V apartmánech nejsou TV. Zaměřujeme se na to aby rodina využila po celou dobu své rekreace tvořivost celé rodiny. Pořádáme i kurzy ručních prací kde se můžou zapojit jak maminky tak děti popřípadě tatínkové. Kurz trvá maximálně 2-4 hodiny a cena je závislá na použití materiálu. Např. malování na hedvábí, drátkování, výrobu ptačích budek, které si můžete odvést domů a nebo zavěsit na strom.

 Pokud máte zvláštní přání, obraťte se s nimi na nás, jsme si jisti, že Vám dokážeme ve všech směrech maximálně vyhovět a Vy budete s námi poskytovanými službami nadmíru spokojeni.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI