Penzionek Olšakovský

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzionek Olšakovský je situován v samotném srdci historického centra města Český Krumlov, jen dvě ulice souběžně pod Náměstím Svornosti v bývalé řemeslnické uličce Parkán, na pravém břehu řeky Vltavy. Tento „rodinný“ penzionek nabízí 4 dvoulůžkové pokoje se 4 přistýlkami, z čehož 3 mají výhled směrem k řece Vltavě na českokrumlovský zámek, který nabízí pohled do dob minulých z romantických interiérů s komfortem doby současné. Všechny pokoje jsou nekuřácké včetně ostatních prostor penzionu. Kouření se lze oddávat na zahradní terase u řeky. V letním období servírujeme snídani domácího typu (co si kdo přeje), která je součástí ceny našeho ubytování, na terasu či zahradu u řeky Vltavy.

 

Nová nabídka - ateliér

Zcela nově nabízíme našim hosům alternativní typ ubytování v nové dřevostavbě - ateliéru v historickém jádru Českého Krumlova naproti našemu penzionu (cca. 20m). Tento unikátní objekt byl postaven na původních základech historického fotoateliéru prvorepublikového fotografa Wolfa. Exteriér je replikou historické budovy na rozdíl od interiéru, který je zařízen v kontrastu s okolním historizujícím rázem v moderním duchu s maximálním důrazem na komfort.Tento objekt nabízíme v sezóně k pronájmu celotýdenních pobytů (minimální počet nocí jsou 4).

Jedná se o jednopatrovou stavbu s mezonetem o celkovém vnitřním prostoru 75m2. Je zde sociální zázemí, komora, kuchyň s velkým obytným prostorem a mezipatro na spaní. Z objektu lze velkým francouzským oknem projít přímo na zahrádku, kde se nachází zahradní posezení a která slouží pouze pro hosty ateliéru. Jelikož se objekt nachází na druhé sraně ulice odkloněné od řeky, poskytujeme hostům klíče od penzionu, aby mohli projít přímo k řece. Maximální počet lůžek jsou 4.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0