Privat Nezvalová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v rodinném domku v klidné čtvrti na okraji Českých Budějovic. Centrum je vzdáleno 5 minut autem nebo 25 minut chůzí. V blízkosti je samozřejmě i zastávka MHD. Ubytování je v apartmánu ve dvou menších pokojích, každý se dvěma lůžky. V případě potřeby možná 1 přistýlka. V apartmánu je koupelna s WC, minikuchyňka s lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí, vařičem a základním nádobím. K dispozici je místnost s TV, která slouží i jako jídelna. Apartmán má samostatný vchod ze zahrady.

V letních měsících lze po dohodě použít i krytý bazén či posedět při kávě na zahradě. Můžete využít možnost koupání v blízké řece Malši nebo na letní plovárně. Za zmínku stojí i blízké tenisové kurty, jak venku tak v kryté hale vzdálené 2 minuty.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0