Rekreační chalupa v Jižních čechách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rekreační dům se nachází cca 18 km od města Tábor (Jižní Čechy), v obci Sudoměřice u Bechyně. Celý dům leží na uzavřeném, oploceném pozemku, kde je možno i parkovat Vaše auto. Celková obytná plocha domu je cca 160 m2 ve dvou patrech. V přízemí naleznete zařízenou kuchyni se základním vybavením pro rekreační pobyt (sporák, mikrovlnou troubu, lednici…), koupelnu s vanou a sprchou, WC, obývací pokoj a jednu ložnici. V patře jsou další dvě ložnice, obývací pokoj a koupelna s WC a sprchou. K objektu patří rozlehlá udržovaná zahrada cca 1.200 m2, letní bazén 3,5 x 7 m s pískovou filtrací (provoz od 1.6. do 1.9.), uzamykatelná garáž a zahradní krb s posezením. Objekt je možno pronajmout na dobu min. 1 týdne pro max. 9 osob. Za příplatek je možný pronájem jízdních kol (po předchozím objednání), popř. pronájem garáže.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI