Rekreační chalupa v Jižních čechách

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rekreační dům se nachází cca 18 km od města Tábor (Jižní Čechy), v obci Sudoměřice u Bechyně. Celý dům leží na uzavřeném, oploceném pozemku, kde je možno i parkovat Vaše auto. Celková obytná plocha domu je cca 160 m2 ve dvou patrech. V přízemí naleznete zařízenou kuchyni se základním vybavením pro rekreační pobyt (sporák, mikrovlnou troubu, lednici…), koupelnu s vanou a sprchou, WC, obývací pokoj a jednu ložnici. V patře jsou další dvě ložnice, obývací pokoj a koupelna s WC a sprchou. K objektu patří rozlehlá udržovaná zahrada cca 1.200 m2, letní bazén 3,5 x 7 m s pískovou filtrací (provoz od 1.6. do 1.9.), uzamykatelná garáž a zahradní krb s posezením. Objekt je možno pronajmout na dobu min. 1 týdne pro max. 9 osob. Za příplatek je možný pronájem jízdních kol (po předchozím objednání), popř. pronájem garáže.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI