Rekreační středisko Chata Pod Kletí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Pod Kletí je turistická základna, kterou najdete na úbočí jihočeské hory Kleť, 20 km od Českých Budějovic a 15 km od Českého Krumlova. Středisko se nachází v krásné přírodě CHKO Blanský les, v nadmořské výšce 700 m. Nabízíme rekreaci pro rodiny i sportovce s ubytováním v chatách nebo v hlavní budově, s možností koupání, sportování, výletů na kolech, na koních a v zimě i na lyžích. Celé okolí je protkáno hustou sítí značených i neznačených turistických a cykloturistických tras. Přímo v areálu najdete: hlavní budovu ve stylu horské chaty, srub ( celoroční provoz ), 8 dvoupokojových velkých chat ( provoz mimo topnou sezónu ), 8 menších chatek, malé chatičky pro děti, bazén 20x8m, velké travnaté prostranství, stáj, louku a ohrady pro koně, ohniště s posezením, prostor pro dětské hry, možnost parkování. K dispozici klubovna, jídelna, terasa, posezení na vyhlídce, možnost vaření, knihovnička. Stravování v místě po dohodě, restaurace v blízkosti.

 

Ubytování:

  •     Samostatný srub pro 3 – 5 osob s veškerým komfortem ( vl. kuchyně, rohová vana, krbová kamna atd. )
  •     Apartmán v hlavní budově pro dvě osoby ( kuch. kout, vl. koupelna, zvl. vchod )
  •     Pokoje v hlavní budově ( 1 – 4 lůžkové ), soc. zař. společné, možnost vaření
  •     Chaty A ( pro 2 – 5 osob, s lůžkovinami a povlečením, soc. zař. společné ), možnost vaření
  •     Chaty B,C,D ( pro 2 – 7 osob, vl. spací pytel, soc. zař. společné ), možnost vaření

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI