Restaurace - penzion Mlýnská krčma

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Mlýnské krčmě. Naše ubytování je velice zajímavé,v celém objektu statku máme tři ubytovací kapacity,Krčma,Stodola  a Apartmán. Krčma 7 x dvoulůžkový pokoj, 1 x třílůžkový pokoj, 1 x čtyřlůžkový pokoj(dvě ložnice), Stodola, Apartmán- 6 lůžek ve třech ložnicích,obývacím pokojem,koupelnou s vanou a samostatným WC, Parkování je zajištěno na parkovacích plochách v okolí objektu,nebo na uzavřených parkovištích.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI