Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rodinný pension Antoni - Český Krumlov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Antoni - rodinné ubytování v Českém Krumlově

Vítejte v jedinečném prostředí našeho rodinného pensionu v Českém Krumlově. Nabízíme Vám ubytování ve stylově zařízených pokojích a to dvoulůžkových, třílůžkových a jednom bezbariérovém pokoji. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem a bezdrátové připojení k internetu. K vybavení pensionu patří společná jídelna s krbem pro snídaně. Ve společenské místnosti si můžete zkrátit volný čas různými společenskými hrami, či využít video i připojení k internetu.

Pension je NEKUŘÁCKÝ. Pension Antoni Vám rovněž nabízí krásný výhled na řeku Vltavu z venkovních teras, které jsou situovány na jižní stranu, s možností celodenního slunění a večerního grilování.

 

Pokoje v penzionu

Pension Antoni je zařízen v historické budově města Český Krumlov. Prostory dekorují retro předměty a dekorace, které společně s malbami dodávají pensionu jedinečný ráz. V citlivě rekonstruovaném interiéru zůstaly zachovány původní klenby a výklenky, které dotvářejí útulnou atmosféru celého objektu.

Nabízíme Vám ubytování ve stylově zařízených pokojích a to dvoulůžkových, třílůžkových a jednom bezbariérovém pokoji. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem a bezdrátové připojení k internetu.

 

Služby

K vybavení pensionu patří společná jídelna s krbem pro snídaně. Ve společenské místnosti si můžete zkrátit volný čas různými společenskými hrami, či využít video i připojení k internetu. Pension je NEKUŘÁCKÝ.

Pension Antoni Vám rovněž nabízí krásný výhled na řeku Vltavu z venkovních teras, které jsou situovány na jižní stranu, s možností celodenního slunění a večerního grilování.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Penziony

 


 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Ubytování Český Krumlov

Vítejte v jedinečném prostředí našeho rodinného pensionu v Českém Krumlově. V čem spočívá jeho jedinečnost. Již v samotné poloze na skalní terase nad Vltavou, nabízející úchvatné pohledy na město i řeku. Stejně tak jedinečným je náš dům v poklidném prostředí historické českokrumlovské čtvrti Plešivec. Přitom jen co by kamenem dohodil od vyhledávaného centra s pověstným krumlovským zámkem.

Ubytování Český Krumlov

Pro vaši pohodu jsme nově upravili interiéry penzionu, avšak při zachování původních architektonických prvků, jakými jsou klenby, či římsy a veřeje. Můžete se proto kochat romantikou, a zároveň i užívat pohodlí pokojů, z nichž každý je vybavený samostatným sociálním zařízením, či televizorem se satelitním příjmem programů. Dokonce si můžete objednat i bezbariérový pokoj.

Příjemné ubytování v Krumlově s překrásným výhledem

Pension nabízí i stylově zařízenou společenskou místnost s připojením na internet. Skalní terasa nad Vltavou, která je vyhrazena pro hosty penzionu, je vybavená pro pohodová posezení, včetně připraveného prostoru pro oheň, či grilování. Za slunečných dnů, vzhledem k jižní poloze, nenajdete vhodnějšího místa k nerušenému opalování.

Český Krumlov, ubytování, okolí

Pro váš automobil jsme nachystali bezpečné parkování ve dvoře penzionu. Stejně tak může být postaráno o vaše jízdní kola, či jiné sportovní náčiní. Jelikož jsme znalí zdejšího prostředí, rádi vám, krom tradičních snídaní, poskytneme informace o možnostech vyžití v Českém Krumlově i okolí. Snad ještě jedna důležitá informace závěrem. Celý komplex pensionu je nekuřácký.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI