Rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je snadno dostupný automobilem. Po celé zimní období je příjezdová komunikace pečlivě udržována. Přesto doporučujeme vybavit se před cestou sněhovými řetězy. Pro hosty je připraveno parkoviště přímo u penzionu.

Ubytování je možné ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (dva s bezbariérovým vstupem, dva s krásným dřevěným balkonem) s možností přistýlky (přistýlka je řešena vytažením válend z boků postele) a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Součástí každého pokoje je předsíň s věšákem a botníkem, spací část, obývací část (stolek a pohodlná křesílka) s prostornou skříní, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC a také velmi příjemným topením v podlaze. Volné chvíle je možné trávit i u televizního přijímače se satelitem, Posezeni kterým je vybaven každý pokoj, posezením s přáteli v pohodlných křeslech vedle jídelny nebo v herně vybavené pinpongovým stolem a posilovacím strojem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI