Selský statek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení – selský statek s uzavřeným dvorem v obci Pístina u Stráže nad Nežárkou, okr. Jindřichův Hradec. Zařízení je určeno pro klidnou rodinnou rekreaci s možností cykloturistiky, turistiky a rybaření.

K dispozici jsou 3 dvoupodlažní byty (1x 1+1 a 2x 3+1). Každý byt 3+1 je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, 2x WC a bidetem, vybavenou kuchyňkou (veškeré nádobí, el.dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice) a jídelním koutem, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi. Jedna ložnice je vždy průchozí. Byt 1+1 je ve výbavě shodný, avšak s jednou ložnicí a koupelnou bez bidetu.

 V objektu statku je v ceně pobytu k dispozici internet WiFi, společenská místnost s kulečníkem a šipkami, stůl na stolní tenis, prostor pro letní posezení s grilem, zahrada a parkování vozidel na vlastním pozemku v počtu 1 vozidlo na 1 byt.

 V penzionu se nevaří. Do objektu není dovoleno přivážet žádná zvířata. V hlavní sezóně upřednostňujeme pronájem bytů minimálně na jeden týden, s nástupem sobota mezi 15.-18. hodinou. Ukončení pobytu a předání bytu je v sobotu do 10.00 hodin. Mimo hlavní sezónu poskytujeme ubytování po vzájemné dohodě, minimálně na dvě noci, na základě uvedeného ceníku.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0