Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Staroměstský penzion Tábor

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Staroměstský penzion Tábor - luxusní ubytování v jižních Čechách

Staroměstský penzion nabízí nadstandardní ubytování v historickém domě v srdci "starého" města Tábora. Určený je pro hosty hledající stylový podnik rodinného typu, blízko všemu kulturnímu a společenskému dění města. Klid na odpočinek po práci zde najdou obchodní cestující, zázemí pro výlety i společenské vyžití sportovci všeho druhu, turisté, páry i rodiny s dětmi na dovolené. Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do šestnáctého století, nabízí komfortní ubytování ve třech stylových pokojích a jednom luxusním podkrovním apartmá. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost, k dispozici mají hosté pro svůj odpočinek i útulnou terasu s posezením.

Spolupracujeme s nejlepšími místními podniky a poskytovateli služeb, a tak Vám rádi doporučíme, kde si ku příkladu dát nejlepší českou kuchyni, kam si zajít na romantickou večeři nebo nejlepší kávu, přímo na pokoj Vám zajistíme i relaxační masáž nebo kosmetické služby.
 

 

Pokoje v penzionu

 • Připraveny jsou pro Vás dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový pokoj a jeden apartmán pro čtyři osoby.
 • Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmán pak dvěma pokoji, obývacím koutem a plně zařízenou kuchyní.
 • Dětskou postýlku připravíme na vyžádání (ale nelze ji umístit do Pokoje 3).

 

Pokoj č. 1

 • Prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí ideální pro páry. Lavice v arkýři vybízí k lenošení třeba s knihou nebo skleničkou vína při sledování televize.
 • Pokoj je vybaven i psacím stolem, vestavěnou šatní skříní a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.

 

Pokoj č. 2

 • Třílůžkový pokoj tvořený manželskou postelí a samostatným lůžkem s možností přistýlky pro další osobu.
 • Pohodlný odpočinek nabídne koutek s konferenčním stolkem a křesílky, součástí pokoje je i koupelna s WC a sprchovým koutem. 
 • Dostatek úložného prostoru poskytne prostorná vestavná skříň v předsíni pokoje. V tomto pokoji je koberec.

 

Pokoj č. 3

 • Útulný kompaktní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, stolkem s křesílky, vestavěnou šatní skříní a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem.

 

Apartmán

 • Podkrovní apartmán pro čtyři osoby s dvěma pokoji, obývacím koutem, plně zařízenou kuchyní a vlastní koupelnou s vanou a WC.


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Kde nás najdete

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí. Klidná část starého města je snadno dostupná prostředky MHD, přijet můžete i autem nebo na kole.

 

Kudy k nám

Jedete-li do Tábora autem nebo na kole, všechny ukazatele na centrum Vás přivedou na ulici Na Parkánech, z které odbočíte do uličky mezi hotel Dvořák a protilehlé parkoviště.

Na konci této ulice vjedete vlevo do ulice Klokotská, ze které hned při první příležitosti (cca 20m) uhnete doprava, do ulice ulice Křížová, kde se po 200 m na levé straně Staroměstský penzion nachází.

Přijedete-li vlakem nebo autobusem, doporučujeme využít MHD č. 60 nebo 61, které Vás přivezou z nádraží na Žižkovo náměstí, odkud se dáte podél kostela ulicí Svatošovou na náměstí Miluláše z Husi (cca 200 m), odkud projdete mírně z kopce ulicí Soukenickou a po dalších cca 200 m dorazíte k penzionu.

 

PARKOVÁNÍ - Zastavit za účelem vyložení zavazadel je možné hned v uličce přilehlé k penzionu, parkování je pak k dispozici na náměstí Mikuláše z Husi - 200m, 10 Kč/hod - nebo naproti hotelu Dvořák - 200m, 40 Kč/den a 150 Kč/týden (mimo měsíce červenec a srpen, kdy je cena 10 Kč/hod.).

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI