Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Tábor a kemp Harrachovka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

O Harrachovce

Kemp Harrachovka se nachází na jižní straně Tábora. Na pozemku podál řeky jsou stání pro cca 50 stanů. V kempu se nachází restaurace. 37 říční km, pravý břeh, Lužnice.

Lesní restaurace a kemp Harrachovka je atraktivním místem k odpočinku a občerstvení, jak pro vodáky a turisty, tak i všechny ostatní, kteří se chtějí najíst, či posedět v příjemném prostředí restaurace a malebného údolí řeky Lužnice. Harrachovka nabízí možnost posezení uvnitř restaurace, na venkovní terase, či přímo na břehu řeky Lužnice, at na kole, nebo autem z blízkého města Tábor.
Je ideálním prostředím pro maminky s kočárky, malými dětmi, které mají k dispozici houpačky a prolézačky. Pro hosty je připraven široký výběr studených i teplých nápojů, hotových jídel a jídel na objednávku, salátů a zmrzlinových pohárů.

Dle přání hostů lze zařídit rezervaci míst k sezení, či rezervovat restauraci pro uzavřenou společnost, např. při příležitosti svateb, podnikových sezení a dalších akcích. Každou neděli se v sezóně konají na terase Harrachovy restaurace koncerty countryových kapel.

Historie:

Roku 1895 začala vznikat turistická cesta do Příběnic po levém břehu řeky Lužnice, později nazvaná Harrachova cesta. Dokončena byla v roce 1899. V červnu 1901 při ní byla postavena besídka, která v 50. letech 20. století zanikla. V 60. letech pak byla na protějším pravém břehu postavena nová restaurace Harrachovka, která počátkem 90. let zanikla.

Od roku 1999 je Harrachovka přestavěna a zmodernizována a její provoz je po celý rok, tedy nově i v zimních měsících.
Oslavy svatého Martina, zabijačkové a rybí hody se staly vyhledávanou zábavou v pošmourných měsících. Nezřídka  bývá pro zájem hostů provoz restaurace prodloužen do brzkých ranních hodin.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Ceník

TÁBOŘIŠTĚ HARRACHOVKA
Ceník ubytování a služeb
Stan                   30,-Kč/den
Děti 6 - 15 let     30,-Kč/den
Osoby nad 15 let  40,-Kč/den
Osobní auto          20Kč/den
Motocykl             15,-Kč/den
Karavan              50,-Kč/den
 
Žeton sprcha.4 min      25,-Kč
Pronájem altánu k soukromým akcím
včetně dřeva do krbu            700,-Kč
 

Novinky:
Otevírací doba od 1.6.2012
ne - čt        9 - 22
pá - so      9 - 23

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI