Ubytování Alena Nohavová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu, který se nachází v Novosedlech nad Nežárkou, malebné vesničce nedaleko Třeboně. Třeboň je vzdálená jen 12 kilometrů. Ubytování je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené cyklistů, rybářů a milovníků krásné přírody Třeboňska. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi a vhodným výchozím místem pro výlety po Třeboňsku a jižních Čechách.

Ubytování na Třeboňsku je tou správnou volbou právě pro Vás. Po dlouhá léta jsme budovali komfortní ubytování, které Vám poskytne příjemné zázemí v malebné Třeboni a v jejím okolí na Třeboňsku.

Nabízíme Vám ubytování přímo v Třeboni, kde si můžete vychutnat krásy města Třeboně. Zároveň ve vzdálenosti 12 km od Třeboně, v malebné obci Novosedly na Nežárkou, můžete odpočívat v klidném prostředí s bazénem a vířivkou.

Naše levné ubytování v nově zrekonstruované chalupě je vhodné i pro ty, kteří si chtějí svou dovolenou užít relaxačně u bazénu či ve vířivce. Součástí chalupy je prostorný dvůr, kde je možné posedět u krbu či grilu, zahrát si stolní tenis. Děti určitě ocení sportovní vybavení a houpačky.

V penzionu jsou 4 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 18 lůžek. Každý apartmán má svou vlastní kuchyňku, koupelnu, obývací prostor a 2 ložnice.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0