Ubytování Beránek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování, které se nachází 1km před Českým Krumlovem v obci Přísečná, na trase České Budějovice - Český Krumlov. Naše poloha je ideální pro poznávání Českokrumlovska a jeho okolí, jak pěšky, na kole, tak i autem. Ubytování ve 3 samostaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, ledničkou a samostatným vchodem. V objektu je možnost WiFi připojení, pro vozidla uzavřené parkoviště, úschovna kol a motocyklů. Kapacita je maximálně 10 osob. Na zahradě pro příjemné posezení pergola s krbem, kde si můžete odpočinout a něco dobrého ugrilovat. V obci je možnost občerstvení, 100m autobusová zastávka, 700m vlaková zastávka a cca 1km nákupní zóna.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0