Ubytování Betula

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt je situován v zástavbě rodinných domů, které se nacházejí v klidné, okrajové části Třeboně. Dům je obklopen zahradou, kde můžete v klidu relaxovat. Výhodnou polohu ubytování oceníte zvláště, máte-li rádi cykloturistiku. Jen 30 m od ubytování v našem penzionu, lemuje krajinu cyklistická stezka, jež přímo vybízí k objevování nejrůznějších zákoutí této unikátní krajiny. K zajištění všeho nezbytného na krátké i delší výlety, Vám stačí pouhých 5 minut chůze k obchodu s potravinami s každodenním provozem, kde můžete nakoupit nejen potřebné zásoby, ale i různé maličkosti, které Vám zpříjemní ubytování.
 

penzion je dvoupodlažní dům, který obklopuje prostorná zahrada. Nejspíše přijedete do Třeboně autem a tudíž je vám k dispozici parkoviště v zahradě, kde bude neustále pod dohledem. K posezení je vám k dispozici východní a západní terasa. Přivezete-li si s sebou i kola je u nás v penzionu místo i pro ně. Máme pro vás připravenu úschovnu kol. V jarních a letních měsících není nic lepšího než grilování s rodinou, a nebo přáteli. Možnost grilování je u nás samozřejmostí.

Hlavním cílem našeho penzionu Betula je, abyste se u nás cítili dobře a znovu se k nám vraceli.

Náš penzion vypadá pěkně nejen z venku, ale rozhodně i zevnitř. Všechny naše pokoje jsou pro vaše ubytování v Třeboni zařízeny tak, abyste se zde cítili komfortně a příjemně. Pevně doufáme, že pobyt u nás Vám dovolí zapomenout na problémy každodenního života a poskytne Vám klidný odpočinek a příjemnou relaxaci. Pokoje jsou vybaveny tak, aby poskytovaly co možná největší pohodlí během celé doby vašeho ubytování.

V prvním podlaží máme umístěny: jeden třílůžkový a dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Ve druhém podlaží je jeden čtyřlůžkový a dva třílůžkové pokoje.

Vybavení pokojů je následující:

  •     každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC
  •     každý pokoj je vybaven ledničkou
  •     na každém podlaží je hala s kuchyňským koutem a stoly

Kuchyňku jsme vybavili mikrovlnou troubou, vařičem, varnou konvicí, nádobím a dalším kuchyňským vybavením, abyste měli k dispozici vše jako doma.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0