Ubytování Česká Kanada U Dřevaře

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Česká Kanada chalupa - "U Dřevaře" nově vzniklá rekreační chalupa se nachází ve vísce Lipnice - Český Rudolec v malebné krajině parku Česká Kanada. Ubytování Česká Kanada u Dřevaře je možné ve 2-6 ti lůžkových pokojích. Kapacita ubytování: 12 lůžek; 2, 4 a 6-ti lůžkové apartmány. Všechny pokoje s vlastní koupelnou. V každém pokoji vybavený kuchyňský kout s 2-plotýnkovým indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazáčkem. Samozřejmostí při ubytování i možnost použití TV na pokoji a WiFi internetové připojení zdarma.

 

Česká Kanada ubytování s dětmi - myslíme i na vaše děti. Na zahradě dětské pískoviště, klouzačka a kreslící tabule. Možnost k zapůjčení dětské koupací vaničky, nočníku, dětských hraček (pro věk 0-5 let), cestovní postýlky vč. lůžkovin  či sportovního náčiní (míč, badminton).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI