Ubytování Country Saloon Řípec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Country Saloon Řípec je rodinná restaurace i s penzionem, jenž se nachází při hlavní silnici E55. Najdete ji mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Od 1. března. 2005, kdy byla tato stylová hospůdka otevřena, Vám v ní můžeme nabídnout příjemné posezení, jejíž interiér je tvořen výhradně přírodním materiálem, kterým je dřevo. Sami se přesvědčíte, jak romantickou a útulnou atmosféru dokáže navodit.

 

V naší „dřevěnici“, jak jí nazývají místní štamgasti je restaurace s 50 místy, salonek se 30 místy a také venkovní zahrádka se 40 místy.

Součástí Country Saloonu je přilehlé parkoviště až pro třicet aut. Restaurace má též bezbariérový přístup, jak ze zahrádky, tak z parkoviště.

Krb v restauraci - Krb je součástí naší restaurace.
Restaurant jehož kapacita je 50 míst, je tvořen krbem, barem a tanečním parketem. Jednou měsíčně zde pořádáme oblíbenou taneční zábavu ve stylu country. Atmosféru dobarvuje líbivá hudba od 60. let až po současnost.

V naší nabídce služeb nechybí také organizování svateb, soukromých a firemních večírků, včetně rautů a přátelských posezení. Tyto akce jsou pro nás samozřejmostí a velmi rádi je uspořádáme i pro Vás. Pořádáme je celoročně kromě letních měsíců července a srpna.

Salonek - Salonek s kapacitou 30 míst.
Salonek je další nedílnou součástí restaurace. Je menší, ale útulný. Vhodný pro 30 osob. Ideální pro pořádání menších svateb, firemních akcí, školení a všech druhů společenských oslav

 

 


tipy na penziony jižní Čechy

 

 

Galerie
Ceník

Ubytování - Penzion Country Saloon

  • Cena 1 lůžkový pokoj 600,- Kč
  • 2-4 lůžkový pokoj 500,- Kč / osoba
  • Cena snìdaně 70,- Kč

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI