Ubytování Country Saloon Řípec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Country Saloon Řípec je rodinná restaurace i s penzionem, jenž se nachází při hlavní silnici E55. Najdete ji mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Od 1. března. 2005, kdy byla tato stylová hospůdka otevřena, Vám v ní můžeme nabídnout příjemné posezení, jejíž interiér je tvořen výhradně přírodním materiálem, kterým je dřevo. Sami se přesvědčíte, jak romantickou a útulnou atmosféru dokáže navodit.

 

V naší „dřevěnici“, jak jí nazývají místní štamgasti je restaurace s 50 místy, salonek se 30 místy a také venkovní zahrádka se 40 místy.

Součástí Country Saloonu je přilehlé parkoviště až pro třicet aut. Restaurace má též bezbariérový přístup, jak ze zahrádky, tak z parkoviště.

Krb v restauraci - Krb je součástí naší restaurace.
Restaurant jehož kapacita je 50 míst, je tvořen krbem, barem a tanečním parketem. Jednou měsíčně zde pořádáme oblíbenou taneční zábavu ve stylu country. Atmosféru dobarvuje líbivá hudba od 60. let až po současnost.

V naší nabídce služeb nechybí také organizování svateb, soukromých a firemních večírků, včetně rautů a přátelských posezení. Tyto akce jsou pro nás samozřejmostí a velmi rádi je uspořádáme i pro Vás. Pořádáme je celoročně kromě letních měsíců července a srpna.

Salonek - Salonek s kapacitou 30 míst.
Salonek je další nedílnou součástí restaurace. Je menší, ale útulný. Vhodný pro 30 osob. Ideální pro pořádání menších svateb, firemních akcí, školení a všech druhů společenských oslav

 

 


tipy na penziony jižní Čechy

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ubytování - Penzion Country Saloon

  • Cena 1 lůžkový pokoj 600,- Kč
  • 2-4 lůžkový pokoj 500,- Kč / osoba
  • Cena snìdaně 70,- Kč

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0