Ubytování Jiří Václavík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám a Vaší rodině nebo přátelům rekreační pobyt ve středověké baště, která je součástí areálu  tvrze Žumberk ležící v předhůří Novohradských hor v Jižních Čechách. V přízemních prostorách umístěných v části statku sousedícího s hradební věží je možné se dále ubytovat v apartmánu Na Hradbách.

V okolí se nachází mnoho zajímavých míst - vodopády v Terčině údolí, hrad, zámek a klášter Nové Hrady, tvrz Cuknštejn, rašeliniště Červená blata, kostel Sv.Trojice na Dobré Vodě, rozhledna na Hojné Vodě, Buškův hamr a muzeum hamernictví, Trocnov - rodiště Jana Žižky z Trocnova, zoologická zahrada ve Dvorci ….
Ve vzdálenosti kolem 30 km se nachází České Budějovice, Český Krumlov, Třeboň a také rakouská města Gmund a Weitra. Dobře značené turistické a cykloturistické trasy vedou překrásnou krajinou s dominantou Slepičích hor. Oblast Novohradska je významná také čistou přírodou a lesy s bohatou úrodou borůvek a hub.

Sportovní vyžití:

turistika a cykloturistika - Dobře značené turistické a cykloturistické trasy vedou překrásnou krajinou s dominantou Slepičích hor. koupání a rybaření Pod hradbami byla před několika lety vybudována přehradní nádrž určená pro rekreační účely – koupání a rybaření – přehradní ná

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0