Ubytování Lenka v Třeboni

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Třeboni v soukromí, ubytování Třeboň - Lenka Henyšová - levné ubytování. Nabízíme Vám nové ubytování v Třeboni, v nově zrekonstruovaném a zařízeném domku s rodinnou atmosférou. Ubytování se nachází jen 300 m od Lázní Aurora, v klidné vilové čtvrti. Naše levné ubytování Třeboň je vhodné zejména pro přátele, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a také lázeňské hosty,  pro relaxační i aktivní dovolenou. Parkování je zajištěno přímo u ubytování. K dispozici je bezdrátové internetové připojení WiFi, v ceně ubytování.

Ubytování najdete ve dvou třílůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje lze využít jako dvoulůžkové a jednolůžkové.  Kuchyň, kompletně vybavená, je pro všechny pokoje společná.

Parkování je přímo před ubytováním, k dispozici je Vám uzamykatelná garáž pro úschovu kol a kočárků. Využít můžete předzahrádku našeho ubytování s lavičkou.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0