Ubytování Lexová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v soukromí nedaleko Chlumu u Třeboně a v apartmánu na šumavské Kvildě. Ubytování v soukromí leží v klidné části obce Hamr-Kosky, která se nachází nedaleko Chlumu u Třeboně (cca 3km). Krásné okolí vyniká množstvím lesů, rybníků a pískoven. Ubytování je v oblasti vhodné pro cykloturistiku, turistiku, rybaření, houbaření, koupání, in-line bruslení.

V blízkosti ubytování vedou oblíbené cyklistické trasy. Hostům jsou k dispozici 2 apartmány (1 x 3 lůžka + 1 x 6 lůžek).  Oba apartmány jsou plně vybaveny TV, vlastním soc. zařízením a kuchyňským koutem.

Do apartmá je možné si vzít domácí zvíře. K dispozici je venkovní posezení se zahradním krbem. Parkování osobních vozidel je zajištěno před objektem, úschovna kol je zdarma.

Kvilda se nachází v samém srdci překrásné šumavské přírody.
Je to nejvýše položená obec v Čechách (1066 m n. m.). V létě Kvilda nabízí výborné podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku. V zimě je Kvilda centrem běžeckého lyžování s výborně upravenými stopami, pro sjezdaře jsou v provozu 2 lyžařské vleky (vzdálené 200 m). Náročnější lyžaři si mohou jet zalyžovat na nedaleký Zadov-Churáňov (8 km).

V překrásné šumavské přírodě Vám nabízíme ubytování v novém apartmánu, který se nachází v centru obce, v těsné blízkosti vyhlášené kvildské pekárny.

Hostům nabízíme apartmán pro 2-4 osoby, k dispozici je plně vybavená kuchyň, vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení, kolárna, lyžárna.
Parkovací místo zdarma.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI