Ubytování Lexová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v soukromí nedaleko Chlumu u Třeboně a v apartmánu na šumavské Kvildě. Ubytování v soukromí leží v klidné části obce Hamr-Kosky, která se nachází nedaleko Chlumu u Třeboně (cca 3km). Krásné okolí vyniká množstvím lesů, rybníků a pískoven. Ubytování je v oblasti vhodné pro cykloturistiku, turistiku, rybaření, houbaření, koupání, in-line bruslení.

V blízkosti ubytování vedou oblíbené cyklistické trasy. Hostům jsou k dispozici 2 apartmány (1 x 3 lůžka + 1 x 6 lůžek).  Oba apartmány jsou plně vybaveny TV, vlastním soc. zařízením a kuchyňským koutem.

Do apartmá je možné si vzít domácí zvíře. K dispozici je venkovní posezení se zahradním krbem. Parkování osobních vozidel je zajištěno před objektem, úschovna kol je zdarma.

Kvilda se nachází v samém srdci překrásné šumavské přírody.
Je to nejvýše položená obec v Čechách (1066 m n. m.). V létě Kvilda nabízí výborné podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku. V zimě je Kvilda centrem běžeckého lyžování s výborně upravenými stopami, pro sjezdaře jsou v provozu 2 lyžařské vleky (vzdálené 200 m). Náročnější lyžaři si mohou jet zalyžovat na nedaleký Zadov-Churáňov (8 km).

V překrásné šumavské přírodě Vám nabízíme ubytování v novém apartmánu, který se nachází v centru obce, v těsné blízkosti vyhlášené kvildské pekárny.

Hostům nabízíme apartmán pro 2-4 osoby, k dispozici je plně vybavená kuchyň, vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení, kolárna, lyžárna.
Parkovací místo zdarma.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0