Ubytování Matějovec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve dvoupatrovém domě se dvěmi samostatnými bytovými jednotkami, zahradou s posezením, krbem a ohništěm a parkováním na vlastním pozemku. Spodní apartmán sestává z ložnice, obývacího pokoje, samostatné kuchyně a sociálního zařízení. Jsou k dispozici 4 lůžka - 2 v ložnici + 2 v obývacím pokoji. Kuchyň je kompletně vybavená nádobím, ledničkou, mikrovlnnou troubou a plotýnkovým vařičem. Sociální zařízení: splachovací WC, sprchová vana, umyvadlo. Horní apartmán sestává z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně a sociálního zařízení. Je k dispozici 5 lůžek - 3 v ložnici + 2 v obývacím pokoji. V ložnici se jedná o jednu samostatnou postel a palandu (horní lůžko je omezeno váhou do 70kg). Kuchyň je kompletně vybavená nádobím, ledničkou, mikrovlnnou troubou a plotýnkovým vařičem. Sociální zařízení: splachovací WC, sprchový kout, umyvadlo. Ohřev vody je zajištěm bojlerem.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI