Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Na Hájence

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

nabízíme 3 třílůžkové pokoje s vlastní kuchyňkou a koupel v každém pokoji je televize, lednice, sporák a výbava na vaření po domluvě možnost přistýlky. půjčujeme lodě a kola možnost půjčení čtyřkolek kombinované výlety dle Vašeho přání (na lodi do Č.Krumlova, zpět na čtyřkolkách), vyhlídkové lety letadlem. Vaříme dobře, vaříme rádi. Pochutnáte si u nás hlavně na české kuchyni a v létě si ugrilujeme nějakou dobrotu při venkovním posezení.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI