Ubytování Na Kopečku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování ve dvou objektech v okrajové čtvrti města Třeboň. Oba objekty jsou vhodné pro rodinné ubytování. Ubytování v Třeboni v centru Třeboňska nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit sportovního i společenského rázu. Pokud hledáte kvalitní a levné ubytováni v Třeboni, pak právě naše objekty jsou Vám plně k dispozici. Pohodlné a prostorné ubytování v Třeboni se sprchou a WC v každému pokoji. Kuchyňský kout s praktickým vybavením. Parkování aut v uzamčené zahradě přímo u penzionu. Postaráme se také o Vaše kola a poskytneme úschovnu kol přímo u objektu ubytování. Pro venkovní posezení je k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem nebo část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

 

Ubytování objekt I

Jedná se o dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem, každý pokoj má vlastní sprchu a WC. V přízemí společný kuchyňský kout s chladničkou a základním vybavením.

Dále prostorný suterénní třílůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním WC, sprchou a vybavenou kompaktní kuchyňkou.

V rámci tohoto ubytování umožňujeme parkování osobních automobilů v zahradě domu a úschovu jízdních kol. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

Ubytování objekt II

Sezónní ubytování - čtyři lůžka (možná přistýlka)

Jedná se o celodřevěný, tepelně izolovaný objekt v zahradě rodinného domu.

Toto ubytování nabízí místnost o ploše 20m2 se čtyřmi lůžky s možností dětské přistýlky, kuchyňský kout s chladničkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, topinkovačem a základním vybavením. V předsíni o ploše 7m2 je sociální zařízení. Je možné využít elektrické přímotopy.
Samozřejmostí je parkování auta u objektu. Během pobytu Vám také uložíme Vaše kola ve vlastní kolárně u chaty. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI