Ubytování Na Kopečku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování ve dvou objektech v okrajové čtvrti města Třeboň. Oba objekty jsou vhodné pro rodinné ubytování. Ubytování v Třeboni v centru Třeboňska nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit sportovního i společenského rázu. Pokud hledáte kvalitní a levné ubytováni v Třeboni, pak právě naše objekty jsou Vám plně k dispozici. Pohodlné a prostorné ubytování v Třeboni se sprchou a WC v každému pokoji. Kuchyňský kout s praktickým vybavením. Parkování aut v uzamčené zahradě přímo u penzionu. Postaráme se také o Vaše kola a poskytneme úschovnu kol přímo u objektu ubytování. Pro venkovní posezení je k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem nebo část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

 

Ubytování objekt I

Jedná se o dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem, každý pokoj má vlastní sprchu a WC. V přízemí společný kuchyňský kout s chladničkou a základním vybavením.

Dále prostorný suterénní třílůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním WC, sprchou a vybavenou kompaktní kuchyňkou.

V rámci tohoto ubytování umožňujeme parkování osobních automobilů v zahradě domu a úschovu jízdních kol. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

Ubytování objekt II

Sezónní ubytování - čtyři lůžka (možná přistýlka)

Jedná se o celodřevěný, tepelně izolovaný objekt v zahradě rodinného domu.

Toto ubytování nabízí místnost o ploše 20m2 se čtyřmi lůžky s možností dětské přistýlky, kuchyňský kout s chladničkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, topinkovačem a základním vybavením. V předsíni o ploše 7m2 je sociální zařízení. Je možné využít elektrické přímotopy.
Samozřejmostí je parkování auta u objektu. Během pobytu Vám také uložíme Vaše kola ve vlastní kolárně u chaty. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI