Ubytování na Třeboňsku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme rekreaci v malebné jihočeské vesničce Kojákovice u Třeboně. Jedná se o selské stavení se zahradou a krbem. Koupání v pískovnách, výlety na kole i pěšky, lesy plné borůvek a hub. Ubytování poskytujeme většinou jen přes léto, po domluvě i mimo sezónu. Ideální pro rodiny s dětmi.

     
Vybavení chalupy je standardní, příjemné, s  prvky "selského" stylu.
Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem na kávu, nádobím, lednicí. V obývacím pokoji můžete posedět u televize či u krbu. V chalupě je zrekonstruovaná koupelna s vanou a bojlerem a WC. Obytná část objektu má ústřední topení s kotlem na dřevo i uhlí. Na uzavřeném zatravněném dvoře je k dispozici kruhový bazén, zahradní posezení a pod přístřeškem venkovní krb. U chalupy je pěkná upravená zahrada. Parkování aut v zastřešeném průjezdu.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI