Ubytování na Třeboňsku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme rekreaci v malebné jihočeské vesničce Kojákovice u Třeboně. Jedná se o selské stavení se zahradou a krbem. Koupání v pískovnách, výlety na kole i pěšky, lesy plné borůvek a hub. Ubytování poskytujeme většinou jen přes léto, po domluvě i mimo sezónu. Ideální pro rodiny s dětmi.

     
Vybavení chalupy je standardní, příjemné, s  prvky "selského" stylu.
Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem na kávu, nádobím, lednicí. V obývacím pokoji můžete posedět u televize či u krbu. V chalupě je zrekonstruovaná koupelna s vanou a bojlerem a WC. Obytná část objektu má ústřední topení s kotlem na dřevo i uhlí. Na uzavřeném zatravněném dvoře je k dispozici kruhový bazén, zahradní posezení a pod přístřeškem venkovní krb. U chalupy je pěkná upravená zahrada. Parkování aut v zastřešeném průjezdu.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI