Ubytování a privát Matoušek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování - privát Matoušek

Nabízíme Vám ubytování- pro maximálně 7 osob- v okrajové části Třeboně – v Břilici. Toto ubytování je ideální i pro rodiny s dětmi.

Objekt má uzavřený dvůr a zahradu. V okolí je skvělý terén pro cykloturistiku hlavně s malými dětmi. Je zde prakticky jen rovina a většina cyklotras je situována do překrásné přírody a mimo hlavní dopravní tahy. Téměř až do Třeboně na náměstí vede cyklistická stezka (na kole 6 minut, pěšky 25 minut). V případě zájmu je možnost zapůjčení kol v místě ubytování. V blízkosti je ideální povrch pro in-line bruslení, díky nově položeným kobercům na vedlejších silnicích(délka přibližně 9 km). Při cyklistických vyjížďkách jsou v Třeboni a její blízkosti vhodné podmínky pro koupání s dětmi v jezerech vzniklých po těžbě písku.

V případě nepříznivého počasí a nebo mimo sezónu je možno využít nádherného areálu aquaparku s mořskou vodou v lázních Aurora. V okruhu 50 km jsou dosažitelné všechny nejkrásnější hrady a zámky jižních Čech. Vřele doporučuji zajištění vstupenek na otáčivé hlediště do Českého Krumlova vzdáleného 55 km (méně než hodina jízdy autem). Na podzim je možnost navštívit výlov největších jihočeských rybníků. Nejméně jeden výlov probíhá přes víkend, aby bylo možné vidět náročnou práci rybářů. Milovníky piva zajisté potěší návštěva jednoho z nejstarších pivovarů Regent v Třeboni (založen r. 1379)

 

Tipy na penziony v oblasti Třeboň


 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

  • 1 noc - 300.- Kč
  • 2 a více nocí - 250.- Kč

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

koupání,turistika,památky,sport rekreační,rekreační jízda na kole,lanový park,jízda na koni,výletní loď,vláček třeboňáček,kulturní a společenské vyžití.

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI