Ubytovaní sklep

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme netradiční ubytování v suterénu rodinného domku s veškerým komfortem bytu 2+1, vhodné pro turisty,rekreanty ,houbaře či rybáře .Dle požadavků jsme schopni poradit a zajistit rybářské povolenky na místní revíry Lužnice 10A, Lužnice 10B(pískovny v Tušti a Majdalena), Halámky-sever.

Možnost parkování v objektu,pro děti houpačka,pískoviště,venkovní posezení s ohništěm.

Objekt ubytování se nachází na okraji města Suchdol nad Lužnicí,jež čítá přibližně 3 500 obyvatel.Okolí města poskytuje řadu možností rekreantům k aktivnímu i pasivnímu strávení dovolené.Blízké pískovny jsou vhodné ke koupání a rybaření(asi 10 minut chůze od objektu ubytování). Rovinatý terén nabízí řadu cyklostezek v nenáročném terénu,vhodném především pro rekreační cyklisty ,kteří si v klidu mohou prohlédnout mnohé přírodní zajímavosti (trasy Vám poradíme a ukážeme).Les vhodný k houbaření i procházkám je za humny (3 minuty chůze).Nedaleko od objektu ubytování (3 minuty chůze) se nachází restaurace s možností stravování.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0