Ubytování Strakonice, Václav Janouš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vybrat si můžete ze dvou plně vybavených apartmánů, kdy každý má samostatný vchod, vlastní koupelnu a wc, jakožto i kuchyni s vybavením, TV i satelitem a menším dvoulůžkovém pokoji. V každé kuchyni naleznete plotýnkové vařiče, ledničku i mikrovlnou troubu či rychlovarnou konvici a jídelní stůl s židlemi, kde si můžete samostatně vařit. Cena ubytování, kterou naleznete v ceníku na těchto stránkách se platí za osobu a noc, takže pohodlně a levně může přespat v apartmánu i dvojice, aniž by platila neobsazená lůžka.

Při dlouhodobějším či častějším pobytu stanovujeme ceny indiviálně po dohodě. Samozřejmostí je zajištěný úklid, čisté povlečení, ručníky i základní hygienické prostředky. To vše za jedny z nejnižších cen v okolí.

Nabízíme ubytování jak na jednu noc pokud pouze Strakonicemi projíždíte, tak i vícedenní dovolené či dlouhodobé pobyty například pro zaměstnance nejrůznějších stavebních či montážních firem. V každém apartmánu, jež jsou v přízemí domu, nabízíme čtyři lůžka. Samozřejmostí je parkování vozidla na uzavřeném a oploceném pozemku zahrady, případně i pod přístřeškem vedle domu. U objektu je bazén i krytá pergola s krbem, kterou můžete využít při teplých letních večerech k posezení u ohně pod zrajícími hrozny vína.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0