Ubytování Světluška

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Světluška se nachází na klidném okraji města, zvané Třeboň-Holičky. Nabízí čtyři samostatné byty dvou až čtyřlůžkové, přičemž každý má své vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyň (sporák, dřez, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí). Nechybí ani televize a WIFI připojení na internet. Pro děti je k dispozici velká travnatá zahrada s pískovištěm, houpačkami a skluzavkou. Na zahradě je také možné grilovat nebo si udělat táborák. Přímo v uzavřeném areálu penzionu najdete místo k parkování a uzamykatelné kóje pro uskladnění jízdních kol, či jiného vybavení podobného charakteru.

Zastáncům aktivního životního stylu město nabízí kilometry cyklostezek lemujících zdejší vodní toky a stinné hráze rybníků. Z nejoblíbenějších je to čtyřicetikilometrová stezka Okolo Třeboně. Pro rodiny s dětmi je pak přímo ideální naučná stezka Zdraví Hrádeček. Je příjemnou procházkou krásnou krajinou, typickou pro Třeboňsko. Jedná se o okruh dlouhý 3,6 km, jehož výchozí bod je v sousedství Masarykova náměstí a vede téměř „přes cestu“ u našeho penzionu.Ostatní, kteří upřednostňují raději nordic walking, nebo prostě jen klidné procházky a výlety po památkách, si určitě také přijdou na své. Do centra historické Třeboně se pěšky od penzionu dostanete za půl hodiny.

Ani ti, kteří si do jižních Čech přijedou odpočinout k místním rybníkům a pískovnám rozhodně nebudou zklamáni. Nedaleko se nachází perly zdejšího rybníkářství - Opatovický, Svět i největší rybník Rožmberk. Stejně tak majdalenská nebo třeba suchdolská pískovna jsou oblíbená útočistě pro správné letní koupání. Další zajímavá místa v okolí cca 30km jsou např. Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Slavonice, hrad Landštejn, Hluboká nad Vltavou a mnoho dalších.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0