Ubytování Světluška

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Světluška se nachází na klidném okraji města, zvané Třeboň-Holičky. Nabízí čtyři samostatné byty dvou až čtyřlůžkové, přičemž každý má své vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyň (sporák, dřez, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí). Nechybí ani televize a WIFI připojení na internet. Pro děti je k dispozici velká travnatá zahrada s pískovištěm, houpačkami a skluzavkou. Na zahradě je také možné grilovat nebo si udělat táborák. Přímo v uzavřeném areálu penzionu najdete místo k parkování a uzamykatelné kóje pro uskladnění jízdních kol, či jiného vybavení podobného charakteru.

Zastáncům aktivního životního stylu město nabízí kilometry cyklostezek lemujících zdejší vodní toky a stinné hráze rybníků. Z nejoblíbenějších je to čtyřicetikilometrová stezka Okolo Třeboně. Pro rodiny s dětmi je pak přímo ideální naučná stezka Zdraví Hrádeček. Je příjemnou procházkou krásnou krajinou, typickou pro Třeboňsko. Jedná se o okruh dlouhý 3,6 km, jehož výchozí bod je v sousedství Masarykova náměstí a vede téměř „přes cestu“ u našeho penzionu.Ostatní, kteří upřednostňují raději nordic walking, nebo prostě jen klidné procházky a výlety po památkách, si určitě také přijdou na své. Do centra historické Třeboně se pěšky od penzionu dostanete za půl hodiny.

Ani ti, kteří si do jižních Čech přijedou odpočinout k místním rybníkům a pískovnám rozhodně nebudou zklamáni. Nedaleko se nachází perly zdejšího rybníkářství - Opatovický, Svět i největší rybník Rožmberk. Stejně tak majdalenská nebo třeba suchdolská pískovna jsou oblíbená útočistě pro správné letní koupání. Další zajímavá místa v okolí cca 30km jsou např. Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Slavonice, hrad Landštejn, Hluboká nad Vltavou a mnoho dalších.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI