Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Švrčinová

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Návštěvníkům našeho zámeckého města nabízíme ubytování v klidné části Hluboké nad Vltavou, v novém samostatném domku využívaného jen hosty, ve  dvou třílůžkových nekuřáckých pokojích. Každý pokoj je vybaven dvoulůžkem, jednolůžkem, rozkládací pohovkou, TV - SAT, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V kompletně vybaveném kuchyňském koutu se nachází lednice, vestavěný dvouplotýnkový vařič,rychlovarná konvice a mikrovlná trouba. K využití pro hosty je připravena prostorná terasa s přenosným grilem a část zahrady.
        
Pro milovníky cyklistiky nabízíme možnost úschovy kol. Své auto zaparkujete 20 metrů od objektu v klidné ulici. Pokud k nám přijedete vlakem, železniční zastávka Hluboká nad Vltavou -  Zámostí je ve vzdálenosti 300 m, ve stejné vzdálenosti je autobusová zastávka MHD i ČSAD Jihotrans, odkud se  dostanete autobusem během  5 minut do centra Hluboké nebo za půlhodinku  do Českých Budějovic.

Mnoho krásných zážitků v Hluboké nad Vltavou a spokojený pobyt u nás přeje návštěvníkům našeho města Kristina Švrčinová. Budu se snažit, aby jste s naším ubytováním byli spokojeni a a aby se stalo dobrou základnou pro výlety, akce, dovolenou, služební cesty a také pro váš klidný odpočinek.
 
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI