Ubytování u Bláhů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Město Velešín, kde Vám nabízíme ubytování, se nachází v Jižních Čechách nedaleko řeky Malše, v předhůří Novohradských Hor a Šumavy, u hlavního tahu silnice E55, z Českých Budějovic na rakouský Linz. Velešín je menší klidné město se 4.000 obyvateli, kde je veškerá občanská vybavenost. Jeho poloha ho předurčuje jako výhodné místo pro ubytování z řad turistů, tak z řad firemní klientely. Z Velešína není nikam daleko.

Jen pro zajímavost: České Budějovice 18km, Český Krumlov 15km, Nové Hrady 30km, Třeboň 46km, Lipno 46km. Nespočet turistických a přírodních zajímavostí a sportovního vyžití v blízkém okolí, autobusová a vlaková doprava, cyklobus, dobré napojení na silniční síť. Už jen to mezinárodní letiště v Českých Budějovicích nám chybí :-).

Náš rodinný dům, v jehož prostorách ubytování u Bláhů nabízíme,  je umístěn v zahradě na okraji města Velešín, odkud už je jenom kousek na procházku do lesa, na projížku na kole , do restaurace ,do kina, na ryby, na autobus, na vlak je to malinko dál - nebo Vás dovezeme. Od roku 2014 také úplně nové veřejné venkovní koupání 10 minut pěšky. Nechcete nikam vyrazit? Zůstaňte na terase nebo si upečte buřty u nás na zahradě.

V roce 2013 jsme zrekonstruovali  1. patro našeho rodinného domu pro účely ubytování,které budete mít jen pro sebe. Jedná se vlastně o samostatný byt 3+1. Přístup je přes terasu po vlastním venkovním schodišti, odkud vejdete přímo do obývací místnosti, která je spojená s vybavenou kuchyní. Vlastní koupelna a dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou samozřejmostí. Auto si  zaparkujete za plotem na zahradě, kola a motorky uklidíme do boudy.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0