Ubytování U Javoru

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytováni můžete být ve dřevěných chatkách. Na dvoře máme 4 čtyřlůžkové chatky s možností přistýlky. Chatky mají své chladničky a topení. Naše restaurace "U Javoru" se nachází v Hošticích u Volyně. Ve známe vesničce, která je známá díky zde natočené komedii Slunce, seno... Těšit se můžete na tradiční staročeskou kuchyni! Čeká na Vás dobré posezení a hlavně příjemná obsluha. U nás si můžete zahrát kulečník, nebo stolní fotbálek. V létě můžete posedět na terase, ale i na našem pěkném dvoře, kde je velký krb. V zimě zase uvítáte posezení ve vnitř v teple. Pokud jste nekuřák, určitě oceníte nekuřácký salónek.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI