Ubytování U jezera

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v turistické ubytovně, která se nachází cca 3 km od města Suchdol nad Lužnicí, v bezprostřední blízkosti dvou pískových jezer, které jsou velmi vyhledávaným cílem pro trávení letní dovolené. Přilehlé občerstvení u ubytování nabízí široký sortiment nápojů ,grilovaných mas,rybích specialit atd… Pískovny nabízejí jak překrásné koupání, vhodné i pro malé děti (díky pozvolnému vstupu), tak i možnost rybolovu a vodních sportů.

Turistická ubytovna se nachází cca 3 km od města Suchdol nad Lužnicí, v bezprostřední blízkosti dvou pískových jezer, které jsou velmi vyhledávaným cílem pro trávení letní dovolené.

Pískovny nabízejí jak překrásné koupání, vhodné i pro malé děti (díky pozvolnému vstupu), tak i možnost rybolovu a vodních sportů.

V blízkém okolí jsou desítky kilometrů dobře značených cyklistických tras po celé Třeboňské pánvi, které  jsou pro svůj rovinatý terén vhodné i pro fyzicky méně zdatné jedince. Ubytovna svou polohou nabízí dostatek příležitostí k aktivnímu i klidnému odpočinku, nebo i výletů do historicky a turisticky zajímavých míst:  např. Třeboň, Nové Hrady, Trocnov, atd.

 Místní řeka Lužnice je již po dlouhá léta oblíbená mezi vodáky a určitě stojí i třeba za jednodenní odpočinkové splutí. Okolní lesy každoročně lákají houbaře a sběratele lesních plodů.

Turistická ubytovna má  kapacitu 24 lůžek,  společenskou místnost s televizí, jídelnu, wifi připojení, vybavenou kuchyň, pánské a dámské sociální zařízení, velké venkovní ohniště s posezením.

Ve volném čase je možno si  zahrát volejbal, nohejbal, badminton a jiné míčové hry.

Ubytovna je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro celé party, nebo   skupiny lidí.

Skladba pokojů:

  •  2x 3 lůžkový
  •  2 x 4 lůžkový
  •  2 x 5 lůžkový
     

 

 

 


Tipy na penziony - Jižní Čechy

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI