Ubytování U Jílků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování  až pro 8 osob ve 2 samostatných bytech 2+1 a 1+1 na statku na samotě u lesa. Byty se nacházejí na tzv. vejminku se samostatným vchodem. Ubytování je celoroční, byty jsou vybaveny ústředním elektrickým topením. Své domácí mazlíčky včetně psů si můžete vzít s sebou. Cena za ubytování na osobu a den je 250 Kč.

První byt je pro 5 osob. Jsou zde 2 pokoje, obývací pokoj kde jsou 3 postele a ložnice s manželskou, rozdělitelnou postelí.  K dispozici je zde kuchyně vybavená  ledničkou, mikrovlnou troubou, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a nádobím. V koupelmě je WC, umyvadlo a sprchový kout.

Druhý byt je pro 3 osoby. V obývacím pokoji jsou 3 postele. K dispozici je kuchyně vybavená  ledničkou, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a nádobím. V koupelmě je WC, umyvadlo a sprchový kout.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0