Ubytování U Kolářů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí v Jidřichově Hradci - Otíně, s celoročním provozem lze využít jak pro rekreaci, tak pro firmy a obchodní zástupce.  Váš automobil bude zaparkován na uzavřeném parkovišti v zahradě před domem a pro kola i motorky je připraveno kryté stání. Příjemné posezení pod krytou pergolou je zase připraveno pro Vás i s možností večerního ohýnku a grilování. V celém areálu je dostupná Wi-Fi síť. Proti domu je v celodenním provozu restaurace.

Na pomezí Jihočeského kraje a Českomoravské vysočiny, v Jindřichově Hradci prožijete krásnou dovolenou s nezapomenutelnými zážitky volných chvil s možností návštěvy okolních historických míst. Hrady Landštejn, Klášter, Slavonice, či zámky Červená Lhota, Stráž nad Nežárkou a mnoho jiných jsou pro vás připraveny s prohlídkou.
Okolí je vhodné k rekreační cyklistice i pěší turistice. Krásná jindřichohradecká krajina volně přechází západním směrem k lázeňské Třeboni a jižně Českou Kanadou do blízkého Rakouska. Můžete se nechat okouzlit čistou přírodou v okolí Jindřichova Hradce – krásnými starými rybníky jako Krvavý, Kačležský, Ratmírovský, hlubokými lesy. Zajímavý je také výlet historickým vlakem úzkorozchodné železnice přes Českou Kanadu do Nové Bystřice na Rakouské hranici.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0