Ubytování U Lázní

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion UBYTOVÁNÍ U LÁZNÍ je situován na okraj Třeboně nedaleko lázeňského sanatoria Aurora. Nabízíme celoroční ubytování v jednom apartmánu a v jednom dvoulůžkovém pokoji se samostatným vchodem. Samozřejmostí je chladnička, možnost vaření, WIFI připojení k internetu, úschova kol a parkování.

Penzion nabízí samostatné celoroční ubytování v rodinném domku s vlastním vchodem který je poblíž lázeňského sanatoria Aurora v Třeboni. Naše rekreační ubytování je na vysoké úrovni a s plným vybavením. V penzionu máme k dispozici jeden apartmán a jeden dvoulůžkový pokoj. Součástí služeb je WI-FI připojení k internetu, úschova kol a parkování je přímo u penzionu.

APARTMÁN - pro ubytování jsou k dispozici 4 lůžka s možností jedné přistýlky. Součástí je obývací místnost, plně zařízená kuchyň včetně chladničky s mrazákem, koupelna a samostatné WC.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - obsahuje sprchový kout s WC, kuchyňský kout s dvouvařičem, lednicí a základním kuchyňským servisem

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0