Ubytování U Lázní

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion UBYTOVÁNÍ U LÁZNÍ je situován na okraj Třeboně nedaleko lázeňského sanatoria Aurora. Nabízíme celoroční ubytování v jednom apartmánu a v jednom dvoulůžkovém pokoji se samostatným vchodem. Samozřejmostí je chladnička, možnost vaření, WIFI připojení k internetu, úschova kol a parkování.

Penzion nabízí samostatné celoroční ubytování v rodinném domku s vlastním vchodem který je poblíž lázeňského sanatoria Aurora v Třeboni. Naše rekreační ubytování je na vysoké úrovni a s plným vybavením. V penzionu máme k dispozici jeden apartmán a jeden dvoulůžkový pokoj. Součástí služeb je WI-FI připojení k internetu, úschova kol a parkování je přímo u penzionu.

APARTMÁN - pro ubytování jsou k dispozici 4 lůžka s možností jedné přistýlky. Součástí je obývací místnost, plně zařízená kuchyň včetně chladničky s mrazákem, koupelna a samostatné WC.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - obsahuje sprchový kout s WC, kuchyňský kout s dvouvařičem, lednicí a základním kuchyňským servisem

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI