Ubytování U Machů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chcete strávit pěknou dovolenou v soukromí? Přijeďte k nám do rodinného domku v Chlumu u Třeboně kde naleznete klidné prostředí spolu s velkou spoustou letních aktivit. Jedná se o rodinný dům zcela zrekonstruovaný pro odpočinek. Je ideální pro dvě spřátelené rodiny, nebo i rodinu s dětmi. V jeho blízkosti se nachází centrum města Chlum u Třeboně kde naleznete veškeré služby jako je bankomat, banka a pošta. Nedaleko se nachází rybník Hejtman s možností koupání, není třeba využívat auto, vše je na dosah ruky. Další rybník - Staňkovský se nachází cca 3km od místa ubytování.

Jedná se o rodinný dům, zcela zrekonstruovaný pro odpočinek. Je vhodný pro dvě spřátelené rodiny, nebo rodinu s dětmi.
Nachází se zde dvě lůžkové části, čtyřlůžková a třílůžková na obě lůžkové části je společná jedna koupelna a WC. Kuchyně je plně vybavená a prostorná.
Jedná se o nekuřácké prostředí.

Venku je možnost posezení v uzavřeném prostoru s možností grilování a parkováním ve dvoře.
V blízkosti najdete malou rodinou hospůdku, kde se můžete najíst a zahnat žízeň. Po domluvě lze zajistit i snídaně, obědy a večeře.
Do centra je to cca 900m, kde naleznete obchodní dům, poštu, Českou spořitelnu včetně bankomatu, půjčovnu kol a rybářských potřeb. V blízkosti je rybník Hejtman, cca 3 km vzdálený rybník Staňkovský a za dalších cca 10 km pískovny s azurově modrou vodou.

Městečko Chlum u Třeboně leží asi 17 km jihovýchodně od Třeboně, v blízkosti česko rakouských hranic.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0