Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování U Machů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chcete strávit pěknou dovolenou v soukromí? Přijeďte k nám do rodinného domku v Chlumu u Třeboně kde naleznete klidné prostředí spolu s velkou spoustou letních aktivit. Jedná se o rodinný dům zcela zrekonstruovaný pro odpočinek. Je ideální pro dvě spřátelené rodiny, nebo i rodinu s dětmi. V jeho blízkosti se nachází centrum města Chlum u Třeboně kde naleznete veškeré služby jako je bankomat, banka a pošta. Nedaleko se nachází rybník Hejtman s možností koupání, není třeba využívat auto, vše je na dosah ruky. Další rybník - Staňkovský se nachází cca 3km od místa ubytování.

Jedná se o rodinný dům, zcela zrekonstruovaný pro odpočinek. Je vhodný pro dvě spřátelené rodiny, nebo rodinu s dětmi.
Nachází se zde dvě lůžkové části, čtyřlůžková a třílůžková na obě lůžkové části je společná jedna koupelna a WC. Kuchyně je plně vybavená a prostorná.
Jedná se o nekuřácké prostředí.

Venku je možnost posezení v uzavřeném prostoru s možností grilování a parkováním ve dvoře.
V blízkosti najdete malou rodinou hospůdku, kde se můžete najíst a zahnat žízeň. Po domluvě lze zajistit i snídaně, obědy a večeře.
Do centra je to cca 900m, kde naleznete obchodní dům, poštu, Českou spořitelnu včetně bankomatu, půjčovnu kol a rybářských potřeb. V blízkosti je rybník Hejtman, cca 3 km vzdálený rybník Staňkovský a za dalších cca 10 km pískovny s azurově modrou vodou.

Městečko Chlum u Třeboně leží asi 17 km jihovýchodně od Třeboně, v blízkosti česko rakouských hranic.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI