Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování U Pavla

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v nově přestavěném cihlovém domě se zahradou, který se nachází jen malý kousek od historického centra města. Zde jsou pro Vás připravené čtyři pokoje dvojlůžkové a jeden větší čtyřlůžkový, který je vhodný pro rodiny. Každý pokoj má svůj sprchový kout a WC.Kuchyňka je společná. Možnost parkování je před domem i na zahradě. V blízkosti domu je též několik nákupních středisek, které jsou otevřené sedm dní v týdnu.

Ať již se jedná o sportovní či kulturní vyžití. Hlavně v letních dnech můžete čas trávit návštěvou historické části města, pěší turistikou, cykloturistiku, koupáním, houbařením a rybařením. Múžete také navštívit nějakou z kulturních akcí, například Okolo Třeboně, Anifest...
Po celý rok můžete navštěvovat Třebonské lázně, kde se též nachází bazén se slanou vodou.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI