Ubytování u Šírků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v pěti stylových apartmánech nedaleko lázeňského města Třeboň. Naše prostory nabízí kvalitní ubytování za velice přijatelnou cenu. Součástí ubytování je společenská místnost s kuchyní a venkovní posezení s krbem. Jistě uvítáte možnost bezplatného uložení jízdních kol v uzamykatelné místnosti a bezplatné parkoviště přímo v areálu pensionu. Nově jsme pro Vás vybudovali dětské hřiště se skluzavkou a vytvořili bezplatnou WI-FI síť.

možnost cykloturistiky v našem kraji je více než lákavá a i naší obcí prochází řada cyklostezek. V blízkém okolí možnost koupání, rybaření, jízdy na koni, cykloturistika, houbaření a sběr borůvek.

Další možností je návštěva Třeboňských lázní s léčebnými procedurami s welnesscentrem a bazénem. V letní sezoně jistě využijete programy kulturního léta v Třeboni.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0