Ubytování v Penzionu Horváth

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Horváth - luxusní ubytování v předhůří Šumavy

Rodiný penzion Horváth poskytuje luxusní ubytování v krásném prostředí předhůří Šumavy. Najdete u nás 8 nadstandardně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Nabízíme Vám ubytování v luxusních čtyřhvězdičkových pokojích, které jsou nadstandardně vybaveny. Všechny naše pokoje (kromě babiččina) mají balkon s nádherným výhledem do krajiny, dále jsou vybaveny koupelnou, WC a TV. K dispozici je také solárně vytápěný zastřešený bazén s venkovní teráskou a lehátky k relaxaci. Možnost pořádání narozeninových oslav, svateb a firemních či jiných akcí. Prostory penzionu jsou nekuřácké. Možnost připojení k internetu přes Wi-fi. Pro děti je u penzionu dětské hřišťátko.

Chráněná krajinná oblast Blanský les nabízí možnosti bohatého sportovního vyžití, ale především plnohodnotného odpočinku v krásné přírodě. Možnost agroturistiky, cykloturistiky a pěších výletů je zde velmi bohatá. V malebném okolí je možné plnohodnotně relaxovat.

 

Ubytování v penzionu Horváth

Rodiný penzion Horváth poskytuje luxusní ubytování v krásném prostředí předhůří Šumavy. Najdete u nás 8 nadstandardně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek.

Nabízíme Vám ubytování v luxusních čtyřhvězdičkových pokojích, které jsou nadstandardně vybaveny. Všechny naše pokoje (kromě babiččina) mají balkon s nádherným výhledem do krajiny, dále jsou vybaveny koupelnou, WC a TV.

Chráněná krajinná oblast Blanský les nabízí možnosti bohatého sportovního vyžití, ale především plnohodnotného odpočinku v krásné přírodě. Možnost agroturistiky, cykloturistiky a pěších výletů je zde velmi bohatá. V malebném okolí je možné plnohodnotně relaxovat.

K dispozici je u nás také zastřešený, solárně vytápěný bazén s venkovní teráskou a lehátky k relaxaci. Rádi Vám u nás také uspořádáme firemní akci, svatbu, narozeninovou či jinou oslavu.

sál pro oslavy a akce v penzionu horváthbazén

Typy ubytování

K dispozici máme 8 pokojů o celkové kapacitě 23 lůžek. Stačí si jen vybrat z nabízeného seznamu.

 • Čtyřlůžkový pokoj A
 • Čtyřlůžkový pokoj B
 • Třílůžkový pokoj A
 • Třílůžkový pokoj B
 • Dvojlůžkový pokoj A
 • Dvoulůžkový pokoj B1
 • Dvoulůžkový pokoj B2
 • Dvoulůžkový pokoj C (babiččin)

 

Služby penzionu Horváth

 • pořádání firemních akcí
 • kongresová místnost pro 42 lidí vybavená audiovizuální technikou, barem a veškerým ostatním příslušenstvím
 • pořádání svatebních hostin
 • pořádání narozeninových a jiných oslav (Vánoce, Silvestr)
 • vyjížďky na jachtě po Lipenské přehradě
 • možnost zapůjčení kol
 • parkoviště pro 15 vozů

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně.

Snídaně pro 1 osobu obsahuje:

 • káva nebo čaj, mléko, kakao
 • 2 ks pečiva (rohlík nebo chléb)
 • 2 ks másla
 • marmeláda
 • šunkový salám
 • plátkový sýr
 • vejce (1 ks vařené nebo míchané)

Ceny jsou uvedeny za osobu a den se snídaní. Při využití pokoje pouze jednou osobou platí položka označená v ceníku jako "Jednolůžkový pokoj se snídaní".

Změny cen během roku jsou vyhrazeny. "Obecní poplatek" ve výši 7 Kč za den, je už započítán v ceně ubytování.

 

Celoroční ceník

službacena (Kč) / noc
Cena za osobu a den se snídaní620,-
Dítě do 10 let se snídaní495,-
Dítě do 3 let bez snídaně a nároku na lůžko200,-
Jednolůžkový pokoj se snídaní685,-
Příplatek pouze za jednu noc a osobu115,-

 

Kontakt

Mobil: +420 777 601 761, +420 777 266 040

Adresa: Chlum 145, Křemže 382 03

www: www.penzion-horvath.com

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Tipy na výlet

České Budějovice

Metropole jihu Čech, 18 km od penzionu. Jižní Čechy jsou krajem památek, lesů, rybníků, cílem turistů, cyklistů a  vodáků. Uprostřed malebné přírody, ve stínu hory Kleť, v rovině Českobudějovické pánve, se na soutoku řek Vltavy a Malše rozkládá jihočeská metropole –  město České Budějovice.

Ve městě sídlí řada úřadů, institucí, společností, firem, průmyslových závodů, bank, pojišťoven, divadel, kin, kulturních a výstavních zařízení, obchodů. Město je pevně spjato zejména s vařením piva (Budvar, od r. a Samson od r. 1795). Známým průmyslovým závodem je Koh-i- noor Hardmuth, dnes výrobce širokého sortimentu tužek, psacích a kancelářských potřeb.

Dívčí kámen - romantická zřícenina

Zřícenina hradu Dívčí kámen se vypíná na skalnatém výběžku pod nímž ústí Křemžský potok do Vltavy. Nachází se asi devět kilometrů od Českého Krumlova. Svou rozlohou patří k největším hradním zříceninám v Čechách.

Vrchol Blanského lesa - Kleť

Vrchol Blanského lesa - Kleť 1084 m n. m  na jehož vrcholku se nachází Josefova věž - nejstarší kamenná rozhledna v Čechách, z níž je za chladného počasí vidět až na alpské vrcholky. K rozhledně je připojena Terezina chata, v níž je umístěna restaurace a občerstvení.

Dále je možné navštívit Hvězdárnu a planetárium České Budějovice s pobočkou na Kleti, kde si prohlédnete rozsáhlou expozici fotografií planetek. K výstupu na Kleť je možné použít sedačkovou lanovku, která má výchozí stanici v obci Krásetín což je cca 3 km od našeho penzionu.

Státní hrad Zvíkov

Původně královský hrad, vypínající se nad hladinou Orlické přehrady, bývá často označován jako král českých hradů. Hrad Zvíkov patří mezi klenoty české ranně gotické architektury.

Založen byl pravděpodobně za Přemysla Otakara I. První písemná zmínka je z roku 1234. Tehdy začal být obsazován královskými purkrabími. Dnešní pobobu získal za Přemysla Otakara II. Po vymření Přemyslovců získali zástavní držení Rožmberkové, dále švamberkové. V 17. století se majiteli Zvíkova stávají Eggenbergové a po nich Schwarzenbergové.

 

Sport a relaxace

Běžecké lyžování kolem Kletě

Charakter terénu Blanského lesa, jeho výjimečně hodnotné přírodní a krajinné prostředí s řadou kulturních památek, vytváří ideální podmínky pro pohybovou rekreaci - v zimě především pro lyžařskou turistiku.

Lyžaři zde najdou přes 40 km vyznačených běžeckých stop, které začínají v Krasetíně u dolní stanice lanovky, na vrcholu Kletě, ve Vyšným u Českého Krumlova, ve Chvalšinách a u Brloha - Na Rohách v blízkosti lyžařského vleku. Jednotlivé trasy a nástupní místa jsou jednotně označena směrovkami a informačními tabulemi s návodem na mazání lyží a na použití vhodných vosků.

Na každé tabuli je rovněž zobrazena mapa s místem, kde se lyžař nachází, nadmořská výška, výška sněhové pokrývky a teploměr. Součástí lyžařských tras je i část naučné stezky se sedmi zastaveními o přírodovědných a historických hodnotách hory Kleť.

Šumava

Šumavská příroda láká návštěvníky v každém ročním období. Stačí jen otevřít oči a dívat se okolo sebe.

Šumava je lákavým cílem pro ty, kteří hledají majestát a velebnost přírody, fyzické i psychické zotavení. Území zve návštěvníky k výletům za poznáním po celý rok.

Vodní nádrž Lipno

Milovníci vodních sportů si zde také přijdou na své, 40 km od nás se nachází vodní nádrž Lipno, kde je možné provozovat veškeré vodní sporty a je zde k dispozici půjčovna všech potřebných pomůcek.

Pro milovníky kol

Pro milovníky kol - je v okolí penzionu připraveno velké množství upravených cyklostezek s možností využití cyklovlaků a cykloautobusů, které Vás svezou zpět do Českých Budějovic, Českého Krumlova nebo Mříčí (3km od penzionu). Cyklostezka z Kleti do Hluboké nad Vltavou vede přímo kolem penzionu.

Sjezdové lyžování v oblasti Blanský les

Sjezdovky najdete v regionu především v okolí Kletě. Svým charakterem jsou vhodné především pro méně náročné lyžaře (rodiny s dětmi) a jsou dobře dostupné jak z Českých Budějovic, tak z Českého Krumlova.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI