Ubytování v soukromí Malý Bor

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chalupa Malý Bor nabízí pohodlné a nikým nerušené ubytování na vesnické chalupě. Celý objekt je nově zrekonstruovaný, je plně bezbarierový, kompletně vybavený a je doplněný venkovním krytým bazénem. Návštěvníci si zde mohou užívat venkovského klidu a obdivovat Šumavu a krásy jihočeské přírody. Návštěvníci mají k dispozici dvě ložnice.  V první ložnici je jedno stabilní dvoulůžko a jedno nové rozkládací dvoulůžko. Ve druhé ložnici jsou dvě jednolůžka, z nichž jedno je rozkládací a v obýváku ještě může být jedno rozkládací dvoulůžko. Celkově se v objektu pohodlně ubytuje šest lidí. V případě větší účasti zařízení pojme až devět osob. Připraveno je nové sociální zařízení se dvěma WC. V obývacím pokoji je nově vestavěná krbová vložka s teplovodním výměníkem, která slouží nejen k vytápění celého komplexu, ale též i ke zpříjemnění večerů pohledem do otevřeného ohně. Na obývací pokoj navazuje kompletně vybavená kuchyňská linka, určená ke každodennímu vaření. Samozřejmostí je i ostatní vybavení, jako je např.: mikrovlnná trouba, lednice, sklokeramická deska na vaření, elektrická trouba nebo LCD televizor 32“. Celý objekt je řešen jako bezbariérový, bez prahů, schodů a včetně zvýšeného WC.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI