Ubytování v soukromí Předbor

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaná chalupa v obci Předboř na Táborsku nacházející se 1 km pod hradem Choustník s velmi čistým ovzduším. Oblast je vhodná pro cykloturistiku, houbaření a sběr lesních plodů. Možnost rybaření je na řece Lužnici (12 km) a pískovny Vlkov (15 km). Chalupa je určena pro 2 rodiny, 2x 2+1 s kompletním vybavením a zařízením. Počet osob 8, vhodné pro rodiny s dětmi. Objekt je vhodný pro ubytování dvou známých rodin, každý ze dvou bytů obsahuje: obývací pokoj, ložnice pro 4 os., kuchyně, WC a koupelna. Topení kachlovými kamny + UT, 2x TV a satelit. Parkování u chalupy, venkovní sezení s grilem. Povlečení postelí dohodou, ručníky vlastní. Možnost samostatného vaření - plně vybavené 2 kuchyně, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice. V místě základní potraviny a malá hospůdka, restaurace a pekařství 1,5 km Choustník, další restaurace 8 km Chýnov a Tučapy, jinak vše ostatní 20 km v Táboře.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI