Ubytování v Třeboni - Jana Pivcová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytovat se můžete ve zrekonstruovaném selském stavení z 19. století. K dispozici je 8 až 10 lůžek. Dvě ložnice se 4 lůžky spojuje kuchyň se společenskou částí a spojovací chodba s koupelnou.  Vedle menší ložnice je i malá kuchyňka.
V koupelně naleznete toaletu, sprchový kout, umyvadlo a fén. Teplá voda je samozřejmostí.

Kuchyně je plně vybavena potřebným nádobím, prostornou lednicí, plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou a mikrovlnou troubou.
Velkou výhodou našeho ubytování je uzavřený dvůr, společně s kolnou, pod kterou si můžete schovat svá auta i kola. Na dvoře je i ohniště s možností grilování. V případě chladného počasí je možno uvnitř zatopit závěsnými plynovými nebo elektrickými přímotopy, případně se ohřát u krbových kamen v kuchyni.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0