Ubytování Vráž

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

omek je ve velké oplocené zahradě ( 3000m2) na kraji obce, 400metrů od veřejně přístupných lázní, kde je možné si objednat léčebné, zkrášlující a relaxační procedury. V obci je možné si objednat projížďku koňmi taženým kočárem nebo jízdy na koních. Obec se nachází uprostřed lesů, kde je spousta možností k vycházkám nebo projížďkám na kole, například k soutokům řek Lomnice s Otavou, Lomnice se Skalicí a po dalších cyklotrasách. Celá oblast je vyhlášenou ptačí oblastí, houbařským a rybářským rájem.

Zahrada je obytná s možností míčových her, otevřeným ohništěm, venkovním krbem s potřebnými pomůckami ke grilování a k pečení buřtů..

Na vyžádání je možné postavit také tee-pee stan se třemi lůžky.

Pro malé děti je zde domeček a pískoviště. K dispozici jsou také různé sportovní zahradní hry, slunečník, zahradní lehátka a venkovní sprcha.

Je možné si za mírný poplatek zapůjčit jízdních kola.

A od souseda se za poplatek 200,- Kč za týden připojit k internetu.

Objekt je vybaven nádobím, lednicí, sporákem (4 plotýnky a trouba), mikrovlnka, TV, vysavač, žehlička, fén, rychlovarná konvice.

V domku je možné si přitopit elektrickými přímotopy.

Kapacita objektu je 5 lůžek ( ložnice 2 lůžka, obytná kuchyně 3lůžka s možností přistýlky nebo zapůjčení postýlky (zdarma). V ceně je i povlečení postelí.

Domácí zvířata (pes, kočka, králík,morče) je možné vzít s sebou.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0