Ubytování Zdeněk Oesterreicher

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování na chalupě ve Dvorech nad Lužnicí. Dvory nad Lužnicí se nachází v CHKO Třeboňsko. Chalupa je rozdělena na dvě zcela oddělené části. V jedné bydlí majitel a druhá slouží k ubytování. Část chalupy určená k ubytování je nově zrekonstruována a rozdělena na dva byty. Každý byt má tři místnosti a to ložnici, koupelnu a velký obývací pokoj. Kuchyň je součástí obývacího pokoje a je plně vybavena. Okolo objektu je velká zahrada s pergolou. Možnost ubytování pro 10 lidí. Ideální dovolená pro rodinu s dětmi. Spousta nenáročných cyklistických a naučných stezek. V obci se nachází tenisový kurt a hřiště na volejbal. V blízkosti železniční a autobusová zastávka. V obci je hostinec a obchod s potravinami. Možnost koupání v nedalekých pískovnách, nebo i v řece. Chytání ryb, jak v řece, tak na pískovnách. Možnost vzít si s sebou psa. V okolních lesích je hojný výskyt borůvek a hub a mnoho jiných aktivit.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI