Wellness Treehouse a srub Višňová - Třeboň

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Wellness Treehouse a srub na vodě Višňová - dovolená v soukromí Třeboň

Nabízíme Vám k pronájmu posed a srub na vodě, kde máte jedinečnou příležitost pozorovat přírodu přímo z korun stromů nebo přímo na vodě. Nabízíme Vám romantiku, naprosté soukromí, nezapomenutelné rybářské dobrodružství a luxusní wellness v sauně nebo v horkém sudu a to po celý den jen a pouze pro Vás. Kapacita srubu a Treehouse je 2 až 8 osob ve 3 ložnicích. Rybářská chatka slouží jako společenská místnost s možností přípravy jídel, zároveň je zde možno uschovat kola či rybářské náčiní. Je možné zde topit, k dispozici je lednička a vnitřní posezení až pro 8 osob. Posed Vám nabídne výhled do přírody, pozorování ptactva a ryb v rybníku Naděje.

Vyhlídkový posed a rybářská chatka na vodě nabízí krásný výhled na rybník a malebnou krajinu v okolí Kardašovy Řečice v Jižních Čechách.

Vyhlídkový posed velmi rádi využívají také myslivci, kteří zde najdou komfort při svých nočních pobytech v přírodě. Nejen pro ně je však připraveno zázemí, ve kterém můžete pohodlně odpočívat, posedět nebo přenocovat.

 

Popis areálu

 

 • Posed / Treeehouse je v korunách stromů u soukromého rybníka. Je zde možnost přespání až pro čtyři osoby (chemické wc), treehouse je bez elektřiny.
 • Rybářská chatka slouží jako společenská místnost s možností přípravy jídel, zároveň je zde možno uschovat kola či rybářské náčiní..
 • Večer můžete posedět u ohniště nebo u grilu.
 • Pro milovníky rybaření je možnost ulovit si rybu formou "chyť a pusť". V rybníce se prohánějí kapři, amuři a  dravé ryby.
 • K dispozici je lesní koupelna a venkovní WC
 • Vybavení srubu na vodní hladině: elektřina, dobře vybavená kuchyňka s plynovým vařičem, WC a koupelna s užitkovou vodou, lednice. Dvě dvoulůžkové ložnice.
 • Koupací sud a finská sauna jsou přímo na břehu rybníka, abyste měli wellness procedury co nejblíže.

 

 

Charakter ubytování

 • Srub
 • Posed v korunách stromu
 • Pokoje
 • U vody
 • Wellness
 • Rybářský pobyt

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 608 976 555

Adresa: Višňová 378 21

www: www.apartmany-stankov.cz

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Aktivity a okolí

Tipy na možnosti v okolí chaty

Okolí Třeboňska

Krajina Jižních Čech a Třeboňska je proslulá řadou rybníků a malebných vesnic. Mezi nejznámější historická města patří Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice a Český Krumlov. Vesničky se vyznačují jihočeskou architekturou ve stylu selského baroka - krásně zdobené štíty selských stavení najdete téměř v každé obci.

Je zde i mnoho hradů a zámků, které stojí za to navštívit. V samotném okolí Staňkova se také nacházejí různé přírodní zajímavosti - Losí blato u Mirochova (Přírodní památka) nebo Rašeliniště Pelé.

Staňkov a celé Třeboňsko je vzdáleno jen kousek od hranic s Rakouskem. Navštívit můžete rakouská městečka Litschau, Schlag nebo Gmünd. Vedou sem také cyklistické trasy, díky kterým pak můžete projet až do České Kanady.

Vesničky se vyznačují svou jihočeskou architekturou ve stylu "selského baroka" - krásně zdobené štíty selských stavení najdete téměř v každé obci. Mezi nejkrásnější patří Holašovice, které jsou na seznamu UNESCO.

Přijeďte si zalyžovat, do 60 km od našich penzionů najdete 3 lyžařská střediska, dvě z nich jsou v Rakousku pár km od hranic.

Pokud počasí nadělí sníh, můžete využít i jiné zimní radovánky a sporty - např. běžkování po cyklistických trasách.

 

Je zde i mnoho hradů a zámků, které stojí za to navštívit -

 •     Hluboká nad Vltavou,
 •     Český Krumlov,
 •     Červená Lhota,
 •     zámek v Třeboni.
 •     Turisty přitahuje i klášter ve Vyšším Brodě a Zlaté koruně.

 

Akce a aktivity pro děti v Třeboni

Výstava Vodníků z Třeboně - ve sklepních prostorách zámku. Je přístupná ze zámecké zahrady a lze zakoupit společné vstupné i pro expozici Erbovní bestie, která se nachází v těsné blízkosti.

Expozice Třeboň v marcipánu - na hlavním náměstí najdete nově otevřenou expozici Třeboně, vytvořenou z marcipánových postaviček. Uvnitř najdete i dílnu, kde si můžete zkusit vymodelovat marcipán nebo kafetérii.

Výstava Erbovní bestie - spatřit můžete draka, Pegase, jednorožce a další bajné postavy. Najdete ji ve sklepních prostorách zámku.

Vyšlápnutí 101 schodů na radniční věž v Třeboni, s vyhlídkou až na rybník Rožmberk

Kino pro děti - promítání pohádek pro děti, v Třeboni na náměstí

Vyhlídková jízda motorovým vláčkem Třeboňáčkem

Jízda na koni v Třeboni a okolí

Loutkové divadlo v Třeboni

Akvárium VRATISLAVSKÝ DŮM na Třeboňském náměstí

Vyjížďky lodí po rybníce SvětDřevěná zoo u rybníka Svět, vyřezávaná dřevěná zvířátka, otevřeno v letních měsícíchExpozice Třeboňska v zámku - interaktivní a poutáv forma Třeboňska nejen pro děti

Galerii buddhistického umění ve Vodárnské věži na Kopečku - je otevřená v letních měsích.ČOCHTANOVA TŘEBOŇ - pohádková zastavení s plněním pohádkových úkolů

POHÁDKOVÝ CHLUM u Třeboně - v Chlumu u TřeboněČeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení. V dopoledních hodinách spatříte vodníky po okolních kempech a den vždy ukončíme písničkovým večerem.

 

Akce a aktivity pro děti v okolí

Terčino údolí - naušná stezka k vodopádu

Červené Blato - naučná stezka v přírodě po dřevěných chodníčcích

Půda plná pohádek na borovanském mlýně - stálá výstava českých pohádek s výtvarnou dílnou a pohádkovým krámkem. 2 km do Borovan.

Zábavné testování sportovního talentu dětí SportAnalytik - České Budějovice

Jindřichohradecká úzkokolejka - cesta parním vláčkem

Hvězdárna Zájezek v Chlumu u Třeboně

Centrum Adrenalinových sportů Slověnický mlýn

Hřiště BezBot, České Budějovice

Hopsárium, České Budějovice

Turistické centrum Oáza Maříž - namalujte si svůj hrneček

Koloběžky Český Krumlov - adrenalinový sjezd na koloběžce - sjezd z vrcholu Kleť do centra Českého Krumlova

Vyhlídkové plavby na vorech v Českém Krumlově

Grafitový důl pod Českým Krumlovem - ukázku těžby i svezení důlním vláčkem

Zrcadlový labyrint v Českém Krumlově, Široká 52

Expozice letecké bitvy nad Jindřichovým Hradcem

Večerní toulky bájným Hradcem - poutavou hranou formou přiblíží některé méně známé legendy a zajímavé události či osobnosti, které se váží k Jindřichovu Hradci.

Aqua světelná show sv. Florián v Jindřichově Hradci (Obchodně - medicínské centrum sv. Florián, Růžová 41) - světelné efekty, videoprojekce a obrazce tvořené kapkami padající vody s tóny působivé hudby. Celý rok, pondělí - neděle 09:00 - 19:00, vstup zdarma.

Labyrint - bludiště v kukuřičném poli (období: červenec - srpen, pondělí - neděle 10:00 - 18:00) u kostela na Rudolfově u Českých Budějovic

Adrenalin park Hluboká nad Vltavou (adventure minigolf a další)

Autentický zážitek sklářského řemesla nedaleko zámku Hluboká, Zahradní 370, Hrdějovice

Z Českých Budějovic lodí do Hluboké nad Vltavou

Lanový park Landštějn v přírodě České Kanady

Nová Bystřice

Hrad Landštej, lanový pak - najdete jej v krásné přírodě u obce Landštej na Jinřichohradecku. Nedaleko jsou města Slavonice a Nová Bystřice.

 

Dovolená pro rybáře v ČR - Třeboňsko

Staňkov je vyhlášeným rájem rybářů na Třeboňsku, ale také rájem rekreačních sportů a aktivního odpočinku. Potěšíme zde nejen milovníky dobrého rybaření, ale na své si přijde i celá vaše rodina včetně malých dětí.

Máme pro Vás připravenou rybářskou povolenku zdarma a zapůjčit si můžete i rybářský prut!

 

Sportovní rybolov jižní Čechy

Staňkovský rybník

Sezóna: 1. 4. – 31. 12.

Lovené ryby: kapr, lín, amur, plotice, perlín, okoun, štika, candát, úhoř.
Praktické informace

    V horní zúžené části rybníka je z důvodů ochrany ekologicky cenné lokality rybaření zakázáno.
    Z důvodu umožnění nerušeného přirozeného výtěru ryb je zakázán veškerý rybolov v mělké SZ zátoce rybníka.
    Rybolov je zakázán veřejnosti z dělící hráze mezi rybníkem Staňkovský a rybochovným rybníkem Špačkov.
    Rybolov v autokempu Oasa pouze pro ubytované.

 

Rybník Hejtman - Chlum u Třeboně

Sezóna: 1. 4. – 31. 12.
    Praktické informace
        Je zcela zakázáno rybaření z tělesa hráze rybníka, v areálu rekreačního zařízení Lesák a dále z pozemků přiléhajících k usedlostem v obci Staňkov č.p. 28 a č.p. 32 mezi přítokem z rybníka Vydymač a západním koncem oplocení zahrad.
        Rybaření na území ostatních rekreačních zařízení na rybníku je možné pouze při dodržení podmínek stanovených jednotlivými provozovateli a po předchozí dohodě s nimi.

 

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI